Конкурс за: Лого - Plovdiv Medical, частна бърза помощ за гр. Пловдив

OMMBfQ2.jpg
 
Скоро ще обявим победителя, благодарим на всички участници! :)
 
Извиняваме се за забавянето, чакаме собственика да вземе крайно решение, просто избора е голям.

Очаквайте обявяване на победителя скоро!
 
  • Like
Реакции: DrV
Здравейте. Благодаря Ви страшно много за прекрасните модели. Спирам се на първо място на:
Пост #10 от TheNaikeyTodorov.
Ако ми позволите бих искал да предложа и 50лв. като втора награда за:
Пост #25 от Mimmeto
Моля въпросните дизайнери да оставят координати за да се свържем с тях и да си получат заплащането.
Поздрави!
 
Здравейте, понеже няма никакъв отговор от страна на победителя - нито на лично съобщение, нито в тага, определям за крайна дата 09.12.20г., след което ще пристъпя към избора на друго лого. Малко несериозно ми се струва в подобен род сайт да трябва да се издирва с интерпол даден потребител.
 
@DrV @Spyrax Здравейте. Вече пет дни нямам отговор от вас. Оставил съм ви номер още във вторник, за да се свържете с мен ако имате проблеми с интернет връзката. Пиша Ви през ден, но няма нито тук, нито на лично съобщение отговор. Както вие сами казахте - "Малко несериозно ми се струва в подобен род сайт да трябва да се издирва с интерпол даден потребител."
 
@DrV @Spyrax Здравейте. Вече пет дни нямам отговор от вас. Оставил съм ви номер още във вторник, за да се свържете с мен ако имате проблеми с интернет връзката. Пиша Ви през ден, но няма нито тук, нито на лично съобщение отговор. Както вие сами казахте - "Малко несериозно ми се струва в подобен род сайт да трябва да се издирва с интерпол даден потребител."
Нека не само ние да чакаме. Утре ще пусна превод. Пуснете ми данните на банкова сметка.
 

Горе