Масивен Google Update na 16-ти (днес) януари

От: Масивен Google Update na 16-ти (днес) януари

Мен днес ме разтресе яко, върна ме 2 страници назад, видях, че има много разместване и с други сайтове, при мен стана между 8 и 10 часа днес.
 
От: Масивен Google Update na 16-ти (днес) януари

това, което минава, е core update за качество, ако падате надолу, това значи, че гугъл не харесва съдържанието на сатовете ви. работете в тази насока
 
От: Масивен Google Update na 16-ти (днес) януари

Интересното е, че мен преди 16ти леко ме вдигна, на 16 ме премести бая напред и сега баммммм, а нищо не съм променял. Спазвам си да качвам кънтет всяка седмица и вчера добавих около 40 линка от форум, но няма как да е от това ;)
 
От: Масивен Google Update na 16-ти (днес) януари

Интересното е, че мен преди 16ти леко ме вдигна, на 16 ме премести бая напред и сега баммммм, а нищо не съм променял. Спазвам си да качвам кънтет всяка седмица и вчера добавих около 40 линка от форум, но няма как да е от това ;)

ако говориш за сайта от подписа ти, имаш още много работа по него. Вземи дай някой лев на професионален дизайнер да ти го оправи, че това ти е портфолиото. В момента е меко казано дразнещ.

също и не е добре да праиш keywrod stuffing, пример: Сватбен фотограф Фотограф детски партита Фотограф София Фотограф кръщене Продуктов фотограф Цени сватбен фотограф
 
От: Масивен Google Update na 16-ти (днес) януари

Благодаря, просто трябва да си стъпя малко на краката и ще го оправя, и мен ме дразни яко. Прав си!
 
От: Масивен Google Update na 16-ти (днес) януари

1039x95.jpg


На един сравнително нов сайт, който седи с 300 продукта от около 1 месец. Става върпос за сайт на анг.
 
От: Масивен Google Update na 16-ти (днес) януари

Ухаа, daniio супер. Имаш късмет :D
 
От: Масивен Google Update na 16-ти (днес) януари

Определено има много промяна и спад в доста теми и различна тематика :)
 

Горе