Мнението ви за SCI?

Veselin Asenov

Active Member
Здравейте,
Вече от около 2 години съществува една компания наречена SCI. www.sci.sc
Преди два месеца реших да се поразровя из интернет да видя що за нещо е това, но точно след седмица приятел ми каза, че имало презентация в нашия град. Така.. отидох видях, първото което ми дойде на главата е: "Как ще печеля пазарувайки?" С тази Save Card, която компанията предлага, може да се пазарува с проценти отстъпка в означените обекти във вашият град. Цената на картата е 50лв., мислих няколко дни преди да си я взема със съмненията дали ще си избия парите. Реших да си поръчам такава карта, като се регистрирах под един близък приятел. И се почна манията с пазаруването. Преди да се регистрирам в моя град имаше 23 обекта, сега са 33 обекта. Около 20-25 дни си избих картата с покупките си. Като отивам на кафе с приятели, пазарувам, хапвам в означените със Save Card ресторанти. Регистрирах под мен още няколко мои приятели, които също не вярваха в това. И лека полека виждам напредък. С времето можете да си направите пирамида под себе си и да печелите сериозни парички само от покупките. Интересува ме, Вие какво мислите за това? Ако имате въпроси пишете ми на ЛС.
 
От: Мнението ви за SCI?

Ако ти се занимава с финансови пирамиди твоя воля :)
 
От: Мнението ви за SCI?

Това да дадеш 50лв, за да имаш намаления от по някви стотинки ми се струва доста безмислено.
Вярно, че като зарибиш 5 човека си ги избиваш, ама колко ще се навият да дадат 50лв за няква карта ..
 
Тва беше яко в началото. Като още просперираше. Ся има хиляди магазини.. и то с някви супер минимални проценти.

Аз си джиткам с на grabo.bg картата и си спестявам по 10% почти винаги от всеки ресторант в тяхната верига.
И картата e 10 кинта, ако си взимаш 1.. ако си вземеш повече идват много евтино.
Аз си взех една за мен и една за брата.

Вече съм си я избил 10 пъти :)

SCI бяха добри в началото.
Аз скоро време ще ви покажа в нещо в, което се забърках и е добро(поне според мен).
 
Re: От: Мнението ви за SCI?

Ако ми покажеш парите, които спестил в твоя онлайн офис може и да ме убедиш. Но се съмнявам, че имаш повече от 20-30 лв.

Мое мнение

Може да има повече.. аз на абитуриентската си спестих 200 кинта ;)
 
От: Мнението ви за SCI?

Здравейте,
Вече от около 2 години съществува една компания наречена SCI. www.sci.sc
Преди два месеца реших да се поразровя из интернет да видя що за нещо е това, но точно след седмица приятел ми каза, че имало презентация в нашия град. Така.. отидох видях, първото което ми дойде на главата е: "Как ще печеля пазарувайки?" С тази Save Card, която компанията предлага, може да се пазарува с проценти отстъпка в означените обекти във вашият град. Цената на картата е 50лв., мислих няколко дни преди да си я взема със съмненията дали ще си избия парите. Реших да си поръчам такава карта, като се регистрирах под един близък приятел. И се почна манията с пазаруването. Преди да се регистрирам в моя град имаше 23 обекта, сега са 33 обекта. Около 20-25 дни си избих картата с покупките си. Като отивам на кафе с приятели, пазарувам, хапвам в означените със Save Card ресторанти. Регистрирах под мен още няколко мои приятели, които също не вярваха в това. И лека полека виждам напредък. С времето можете да си направите пирамида под себе си и да печелите сериозни парички само от покупките. Интересува ме, Вие какво мислите за това? Ако имате въпроси пишете ми на ЛС.

За да избиеш картата (50 лв.) за 20-25 дена не знам какви кафета и по колко на ден си пил... Верно ходи лови шарани някъде другаде. Тая карта ако не привлечеш още 5 шарана (да спечелиш по 10 лв. от всяка закупена карта) ще я избиеш с мнооого харчене за минимум 6 месеца.
 
От: Мнението ви за SCI?

Здравейте,
Вече от около 2 години съществува една компания наречена SCI. www.sci.sc
Преди два месеца реших да се поразровя из интернет да видя що за нещо е това, но точно след седмица приятел ми каза, че имало презентация в нашия град. Така.. отидох видях, първото което ми дойде на главата е: "Как ще печеля пазарувайки?" С тази Save Card, която компанията предлага, може да се пазарува с проценти отстъпка в означените обекти във вашият град. Цената на картата е 50лв., мислих няколко дни преди да си я взема със съмненията дали ще си избия парите. Реших да си поръчам такава карта, като се регистрирах под един близък приятел. И се почна манията с пазаруването. Преди да се регистрирам в моя град имаше 23 обекта, сега са 33 обекта. Около 20-25 дни си избих картата с покупките си. Като отивам на кафе с приятели, пазарувам, хапвам в означените със Save Card ресторанти. Регистрирах под мен още няколко мои приятели, които също не вярваха в това. И лека полека виждам напредък. С времето можете да си направите пирамида под себе си и да печелите сериозни парички само от покупките. Интересува ме, Вие какво мислите за това? Ако имате въпроси пишете ми на ЛС.

Тива си е точно МЛМ, а автора на поста вероятно си търси разширение на базата с клиенти :)
Плоско и недомислено :) !
 

Горе