Мнение относно дизайн

SandWraith

New Member
Надявам се, че мога да публикувам тук темата.
Та искам тук да ви показвам началната страница на мои нови PSD дизайни, а вие да ми казвате ако имате интерес да правя и другите.
Надявам се, че съм се изразил вярно и не съм ви объркал. :)
Ето го най-новия : http://whistle-bg.tk/uploads/19519536.jpg
Също така приемам и заявки.
Имам на разположение кодер, така че може да стане и на сайт. :)
Мисля, че темата е за Freelance ако може модератор да я премести.
Извинявам се.
 
От: Мнение относно дизайн

кое да коментираме?
то само мацки - за тях нямам думи
 
От: Мнение относно дизайн

Що не работи "Добави в количката"?
Исках да си поръчам две - да ме събудят утре заран рано.
 
От: Мнение относно дизайн

Хаха мъча се да влизам в стандартите на ThemeForest и това ми е първия такъв дизайн.. За напред ще се старая повече :)
 
От: Мнение относно дизайн

Хаха мъча се да влизам в стандартите на ThemeForest и това ми е първия такъв дизайн.. За напред ще се старая повече :)

бас ловя, че вече си влязал в стандартите на ThemeForest - чакай! не бъразай да се радваш - и тук има едно НО :mrgreen:
но само ако тези от които зависи одобрението са мъже :D
 
От: Мнение относно дизайн

Що са с дрехи? Никой няма да я купи тая тема. Виж хората какво предлагат безплатно. http://psdstyle.net/ верно е psd само, просто идея ти давам щото питаш как е дизайна ти.
 
От: Мнение относно дизайн

Ако твоя човек е наясно как се кодира за Wordpress, ако не не виждам смисъл да се прави за каквото и да е друго, да не говорим за къстам. Лично мнение, не е нужно да го приемаш . :)
 
От: Мнение относно дизайн

WP доста добри цени им слагат там и се купуват доста повече, но и Site Templates се купуват. :)
 
От: Мнение относно дизайн

Може ли данните на първата и цена на лично :shock:
 
От: Мнение относно дизайн

Брях, знаеш ли колко сорса имам на layout-и :) За колко го продаде, ако не е тайна?
 
От: Мнение относно дизайн

Няма нищо особено грешно но е прекалено стандартен лейаута и типографията е доста груба и необмислена. По-добре ползвай плоски бутони само. Това градиентно Shop Now със сянката е грозно и не се връзва особено.

За ПСД секцията на ТФ трябва доста повече старание. Дори повече отколкото за Уордпрес темите.
 
От: Мнение относно дизайн

PSD Templates в Theme Forest :)

Ами препоръчайте ми някой друг фонт, който ще ми е от полза. :)
Благодаря предварително!
Относно лейаутите мисля, че за около 15 минути ще направя по-добър.
 
От: Мнение относно дизайн

Добре, няма да си мерим панделките.
Аз не съм и питала де, само ползвах темата ти да попитам дали програмист може да направи сайтове от моите лейаути, за което се извинявам (не трябваше да ти пиша в темата). :)

Що се отнася до въпроса ти за мнение - не е идеално зле дизайнът ти, но трябва да го доизкусуриш още, защото виждам разминаване в подравняването, хубаво е да има малко ефекти на снимките, поне рамки, както и е препоръчително дизайнерът сам да си рисува социалните иконки. :)
Надявам се не се сърдиш!
 
От: Мнение относно дизайн

Не се сърдя. :) А относно въпроса ти - да, може да се направи сайт от лейаутите ти. :)
 

Горе