Мнения, относно състоянието на Fortumo и проблем със Skrill

Здравейте,

Бих искал да се допитам до колеги, които използват услугите на Fortumo, към този момент. Mоля, да ми споделите, какво е положението там...

Имам нужда от SMS разплащателна система и обмислям, дали отново да не се обърна към mobio, но процентите в момента са им наистина нелепи..



Имам още един казус, за който ще пиша тук, за да не отварям нова тема...

Преди няколко часа се регистрирах в Skrill, като естествено добавих напълно достоверни данни. След успешното регистриране и конфигуриране на профила, започнах да се запознавам със системата, като четях условия за ползване, разглеждах страниците и т.н
Както си сърфирах, изведнъж стана blank page (бяла страница), помислих, че може да е временно, но достъпа така и не се върна. Проверих през мобилния интернет - от там нямаше проблеми.
След известно време пробвах отново и взе, че се отвори, но след това пак се получи същото. Изтривах кешове на браузърите и т.н - но нищо!
Дори не мога да пиша на съпорта... Чудя се дори, в такава ситуация, дали да ги използвам въобще или не..
Някой имал ли е същия проблем?


Поздрави.
 
Последно редактирано:
Въобще не ги ползвай тея от скрилл... виж само какви такси ти искат за теглене на парите от баланса и сам ще решиш правилно...
 
Добра алтернатива са и до тук. Както казах - алтернатива. Таксите са им абсурдни, но за сметка от ПейПал могат дати пратят карта. Но кво пък толкова като може да си ги извлачиш в акаунта и от там да си дърпаш. Skrill за момента не са добра алтернатива. Силни са по една основна причина (поне така мисля), поддържат продукти, които при PayPal не са позволени.
 

Горе