Най-добрата карта за Фейсбук

devoid

Active Member
Здравейте, има ли значение на коя банка е, виза мастеркард, 3D и т. н. за избора на дебитна карта за плащане на реклами във Фейсбук?
 
Няма значение от картата,само да не е използвана.
 
Шегува се... няма значение :) важното е да има пари
 
Да, вярно е.

Прочетете статията.

 
Да, вярно е.

Прочетете статията.

Това с нап е асно. Интересуваш ме по скоро за фейсбук дали ще е проблем
 
От моя опит бих препоръчал VISA elektron, като при поръчването на картата изрично да се укаже сметката да е за международни плащания. Много полезна опция е ако има възможност да се направи виртуална карта с електронно банкиране. Това е добра гаранция че средствата и плащанията са под ваш контрол. Аз лично използвам услугите на ДСК.
 
От моя опит бих препоръчал VISA elektron, като при поръчването на картата изрично да се укаже сметката да е за международни плащания. Много полезна опция е ако има възможност да се направи виртуална карта с електронно банкиране. Това е добра гаранция че средствата и плащанията са под ваш контрол. Аз лично използвам услугите на ДСК.
Ако не е фирмена сметката а физическа какъв проблем ще бъде от страна на Фейсбук? И като за говорихме за виртуална карта, вариант от icard.bg добър ли е, или по скоро ДСК
 
Ако не е фирмена сметката а физическа какъв проблем ще бъде от страна на Фейсбук? И като за говорихме за виртуална карта, вариант от icard.bg добър ли е, или по скоро ДСК
За фейсбук няма значение от каква карта плащаш той си взема парите на определено число. Важното за фейсбук е картата да не се дублира за плащания в други акаунти. Също така картата да не е била използвана в акаунт който е блокиран. А по отношение на данъци и ддс-та си е отделна тема, тук във форума може да намериш доста написано за това. Аз посочих само какво използвам аз самия, за други карти не съм проучвал и не знам.
 

Горе