На 17 съм, търся работа

Pinguin_23

New Member
Здравейте!

На седемнайсет съм и желая да работя. Въпросът ми е каква работа мога да си намеря, особено в интернет. Четох в статия, че мога да превеждам или да пиша текстове или да помагам в онлайн магазин. Знам английски.

Какви са вашите преживявания и може ли да ми дадете съвет?

Благодаря!
 
И с трите неща можеш да изкарваш по някой лев, но за целта трябва да покажеш кактво си писал/превеждал. Виж обявите на другите автори/преводачи и си пусни една такава. Постоянно се търсят изпълнители за такива дейности.
 
Някой да го наеме.

Във форума няма нито един напълно грамотен копирайтър, тъй че спокoйно може да му се give a spin.
 
Здравейте!

На седемнайсет съм и желая да работя. Въпросът ми е каква работа мога да си намеря, особено в интернет. Четох в статия, че мога да превеждам или да пиша текстове или да помагам в онлайн магазин. Знам английски.

Какви са вашите преживявания и може ли да ми дадете съвет?

Благодаря!
Щом си на 17 и знаеш английски, газ към морето.
Кеф ти плаж, кеф ти забавление, кеф ти приключение, може и някой лев да спестиш.
 
@Pinguin_23

Здравей,

според мен една тема е достатъчна, няма нужда да спамиш :) както и да е това е лирическо отклонение. Писал съм ти ЛС с конкретно предложение за работа. Прочети и ми пиши, как ти се струва офертата.
 
Щом си на 17 и знаеш английски, газ към морето.
Кеф ти плаж, кеф ти забавление, кеф ти приключение, може и някой лев да спестиш.
Кво море, жив човек няма.
 

Горе