Неограничен мобилен интернет?

waldes

Well-Known Member
Откъде мога да си закупя на месечен абонамент или най-добре годишен план мобилен интернет?
Сега съм с 2к МБ и минути за говорене към стандартен виваком план и се налага да си свалям многочасовите видеа на гугъл драйв, за да ги гледам на телефона.
Благодаря
 
Аз съм на Виваком и съм доволен. Не съм имал никакви проблеми. И съм на 32К МБ и са ми повече от достатъчни, освен ако нямам супер натоварени раб. дни извън каквото и да е Wi-Fi. Тогава се изяждат бързо, но гледам да не ми се случва. И после става неограничен, което по-добре да си прережеш вените, ако решиш да го ползваш. :) За съжаление не мога да ти дам конкретен план тъй като съм в група, с акаунт мениджър и доста бизнес отстъпки. Но си заслужава.
 
Нещо не разбрах точно какво искаш. Аз съм на Виваком. Имам 40 к мб - 30 к без ограничение и 10 к към TV GO. В момента в приложението MyVIVACOM има 10 к безплатен интернет пакет (нещо от рода stay at home), като може да го ползваш дори от предплатени карти. Може да закупиш допълнителни пакети интернет от приложенията на всички мобилни оператори след като си изтеглиш от Google play store MyVivacom, MyTelenor или Моят А1. И все пак по-добре да си на по-голям абонаментен план с повече мобилни данни.
 
Нещо не разбрах точно какво искаш. Аз съм на Виваком. Имам 40 к мб - 30 к без ограничение и 10 к към TV GO. В момента в приложението MyVIVACOM има 10 к безплатен интернет пакет (нещо от рода stay at home), като може да го ползваш дори от предплатени карти. Може да закупиш допълнителни пакети интернет от приложенията на всички мобилни оператори след като си изтеглиш от Google play store MyVivacom, MyTelenor или Моят А1. И все пак по-добре да си на по-голям абонаментен план с повече мобилни данни.
Колко плащаш на месец за тези 30к мб? Не искам да им се разписвам под никакви договори на подобни фирми. Няма ли просто предплатена услуга на годишна или месечна база, да си купя мобилен нет и това е.
 
От всеки оператор може да купиш предплатена карта с някакви МБ.
Уточни колко МБ ти трябват. Но условието да е без договор със сигурност ще затрудни намирането на изгодна услуга.
 
Колко плащаш на месец за тези 30к мб? Не искам да им се разписвам под никакви договори на подобни фирми. Няма ли просто предплатена услуга на годишна или месечна база, да си купя мобилен нет и това е.

ТАЗИ карта ще ти е най-изгодно като гледам. DATA плановете с договор имат повече нет, но за предплатена услуга това е може би най-добре. Защото примерно ако вземеш VIVABONUS допълнителните пакети са с малко нет. Иначе моя абонаментен план е 30 лв.
 

Горе