Нещо против подслушването!?

LEONDER

New Member
Според мен трябва да си има редовно подслушване по тилифони, по кинефи и по интернет протоколи.
Да се следят любовните връзки,незаконното хакване на медии и т.нТвърдо Да съм- А вие?
 
От: Нещо против подслушването!?

Според мен някои хора трябва да мислят повече преди да пускат "гениални" теми.
Темите на Даласа поне бяха забавни. Ако си същият, но с друг nick, да знаеш, че яко деградираш.
 
От: Нещо против подслушването!?

ЗА подслушването на политици и ПРОТИВ подслушването на обикновените хора. Довода - политиците се разполагат с чужди пари - нашите пари - и им трябва повече контрол.
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Нещо против подслушването!?

Тая тема е за кинефа.

Подслушване трябва да има само когато е разрешено от съдия.
Другото си е престъпление и трябва да се наказва.
 
От: Нещо против подслушването!?

Трябва да се подслушва подред всички и министри до пазача на даскалото.Тогава БЪЛГАРИЯ ще се оправи.А не некви си съдии да ти разрешажат.Аз съм за твърдо управление ,дори за ограничаване на правата.Ай сиктир за едно и също престъпление в USA се лежи с години ,а тук дори обещетения им плащат:)
БАТ БОЙКО ще вземе властта пак!БЪЛГАРИЯ ЩЕ БЪДЕ ШВЕЙЦАРИЯ !
 
От: Нещо против подслушването!?

Дигнаха се температурите и хората се побъркаха :lol::lol::lol:
 
От: Нещо против подслушването!?

Подслушване трябва да има само когато е разрешено от съдия.
Другото си е престъпление и трябва да се наказва.

Друго си е този съдия да ти падне на "случаен " принцип нли?
 
От: Нещо против подслушването!?

@LEONDER,

Я кажи каква е тарифата на ПП ГЕРБ за платени драскачи, че съм широко скроен и може да врътнеме едно Аут Сорсингче с платени драскачи.

П.П

Не се базикам, дай някаква оферта от вожда :D
 
От: Нещо против подслушването!?

БЕЗПЛАТНО Е!
Всички симпатизанти и членове на ГЕРБ бачкат БЕЗПЛАТНО ,заради идеята!Да изчистим боклука от България изнасяйки го по новите магистрали?
 
От: Нещо против подслушването!?

Нови нови, колко да са нови магистралите? Плановете за метрото, знаеш ли още преди колко години са готови, че под центъра на София, знаеш ли от колко време има изкупани тунели? Ама се биете, че сте направили едва ли не всичко от нулата...
 
От: Нещо против подслушването!?

БЕЗПЛАТНО Е!
Всички симпатизанти и членове на ГЕРБ бачкат БЕЗПЛАТНО ,заради идеята!Да изчистим боклука от България изнасяйки го по новите магистрали?

Брат, стига с тия мизерни партии. Ясно ми е, че си пропаднал и живота ти е безсмислен но да пишеш такива копи пейст глупости в форум като този мога само да те съжалявам.
 
От: Нещо против подслушването!?

Един коментираше че му давали по 3 лева за коментар, не пишеше от коя партия, но отказал. Някъде го видях из политическите драсканици някъде из нетя ама непомня къде.8)
 
От: Нещо против подслушването!?

Какво искате от човека ,решил да зимпатизира на герб ,негово право ,сие това.
 
От: Нещо против подслушването!?

Брат, стига с тия мизерни партии. Ясно ми е, че си пропаднал и живота ти е безсмислен но да пишеш такива копи пейст глупости в форум като този мога само да те съжалявам.


О изобщо не съм пропаднал и не говори за себе си преди да си ме опознал или да ме познаваш.Но искам БЪЛГАРИЯ да си остане на назе!!!А не да ходим по чужбина и да работим уж за техните трохи.за това съм за ГЕРБ



Какво искате от човека ,решил да зимпатизира на герб ,негово право ,сие това.

ето колко е добре да се говори с широко скроен умен и интууулегентен чиляк!

На изборите ГЕРБ ще издуха всичко!ВЕРВАЙТЕ Ми!

пс. стози пост хонорара ми се увеличи:)
 
От: Нещо против подслушването!?

О изобщо не съм пропаднал и не говори за себе си преди да си ме опознал или да ме познаваш.Но искам БЪЛГАРИЯ да си остане на назе!!!А не да ходим по чужбина и да работим уж за техните трохи.за това съм за ГЕРБ





ето колко е добре да се говори с широко скроен умен и интууулегентен чиляк!

На изборите ГЕРБ ще издуха всичко!ВЕРВАЙТЕ Ми!

пс. стози пост хонорара ми се увеличи:)


Че тя България на кой е? Че последните години ми се иде да избягам повече от всякога с това управление. Или кризата е виновна?
Не съм привърженик на нито една партия и не нападам герб НО не виждам защо изобщо да гласувам за тях.
Герб за да "издуха всичко" нали Ние трябва да гласуваме за тях за да "издуха всичко" или се лъжа?
Хайде увеличи си хонорара да те чуя :wink:
 
От: Нещо против подслушването!?

Знаеш ли досега някъде към 15 чиляка съм успял до оборя и и да гласуват барабар със семействата си за ГЕРБ .С тях правят някъде има няма 80 човека.И защо съм за герб.Защото откакто са ГЕРБ ни се увеличи оборота.Говоря за мебелите.Вече знам ъде отивам данъците ми.Знам че и бензинджийте и те плащат данъци,пазарджий,семканджий.навсякъде има касови апарати.Дори и \лук оил клекнаха!Като цяло всичко е по-добре при герб отколкото при тройната.Колко пари спряха на тройната,колко дадоха на Бойко а?И ако искате да знаете в тази икономическа криза назапад цели производства закриват самоубиват се и прочие ,а при нас изобщо не се усеща тази криза.Затова и народа стана и се нагина по улиците за да ги махне монополите.А монополите не ги е създал герб.Но народа пак го разедениха и го приспаха в летаргия.и Друго преди поддържах АТАКА,но след като разбрах ,че те заедно с БСП И ДПС ,които са гласували против публично достояние на кредитните милионери,скоро дето ги казаха по медиите.За кви 5 лева къв Болен Сидеров ви тресе.Всички ги е страх ,защото ГЕРБ ще бие и то с мнозинство някъде към 80 % ще ее .Ако приемеме, че се върнат тройната и веднага ще има хипер супер инфлация ,за да могат кредитните милионери да си върнат парите.зашото сега не могат да връщат кините и фалират поголовнооооооооо
ето това е
ВСЕ ПАК ОЩЕ ЕДИН АКО ПРИВЛЕЧА В ЛОНОТО НА ГЕРБ ЩЕ СЕ РАДВАМ:)
 
От: Нещо против подслушването!?

Знаеш ли досега някъде към 15 чиляка съм успял до оборя и и да гласуват барабар със семействата си за ГЕРБ .[/B]

По на колко години бяха? Единия на 5 другият на 3?

Иначе хубаво поне си признаваш, че агитираш, сега само не каза ква е парата. :lol:
 
От: Нещо против подслушването!?

Водя си записки,кой е бил против ГЕРБ ,за да поспориме след 12:)или ще се скреим зад някое прокси а:)
 
От: Нещо против подслушването!?

Водя си записки,кой е бил против ГЕРБ ,за да поспориме след 12:)или ще се скреим зад някое прокси а:)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ще се криете под полата на някой завивката във затвора, поне "ШЕФА", и подлизуркото му.

Ние няма да се крием, щото не сме го правили до сега. ;)
 

Горе