Новата версия как ви се струва?

Ще има репи, за да се излива по качествено хейта. Аз и така мога да си сипвам, не знам какво ви пречи, а като гледам и вие добре се справяте. ;)

Аз нещо друго ще предложа, да се боднат тия правила на видно място, че гледам как го карат новите. Не, че ще ги четат, но някой може и да си напъне мозъчните клетки, и все пак да се чатне. Все пак влизаш някъде, хубаво е да знаеш какво се изисква от теб, поне като поведение. ;)
 
На това това не му ли е време за небитието, или поне да не е стики? @Blinky

А пък и репи. ако имаше ... :D
 
На това това не му ли е време за небитието, или поне да не е стики? @Blinky

А пък и репи. ако имаше ... :D
Готово. Дай някой аддон, предложи за репите. :) Нещо някъде да си харесал. И тези негативни не играят ли същото. :)
 
Супер, макар и да не съм виждал старата :D
Ти се радвай, че не си виждал най-старата. На новите им почервеняваше бързо врата. :)

Добре дошъл!
 
Ти се радвай, че не си виждал най-старата. На новите им почервеняваше бързо врата. :)

Добре дошъл!
Добре заварил! А какво ще рече, че им е почервенявал врата, едва ли са им били задвратници хахах:D:D
 
Добре заварил! А какво ще рече, че им е почервенявал врата, едва ли са им били задвратници хахах:D:D
Точно това беше, но виртуално. Раздаваха се положителни и по-често негативни репутации (репи на местен жаргон). Обикновено най-зачервени бяха новите. С първите няколко поста светваш в червено. Новата версия не поддържа тази практика, но все още битува носталгия по тях. Всеки иска да въздава правосъдие - човещинка. :)
 
Точно това беше, но виртуално. Раздаваха се положителни и по-често негативни репутации (репи на местен жаргон). Обикновено най-зачервени бяха новите. С първите няколко поста светваш в червено. Новата версия не поддържа тази практика, но все още битува носталгия по тях. Всеки иска да въздава правосъдие - човещинка. :)
Интересно..значи по-добре за мен, че ги няма вече:D
 
Ти се радвай, че не си виждал най-старата. На новите им почервеняваше бързо врата. :)

Добре дошъл!
Еее. Не успя да хванеш едно phpbb , това вече беше old school тогава. :) Сравнение със сега, направо.... Не знам.....

 
Еее. Не успя да хванеш едно phpbb , това вече беше old school тогава. :) Сравнение със сега, направо.... Не знам.....

Еее тук така ли е било, хахах, пребивавал съм във форуми с phpbb, яко ми даваха предупреждения и банове, явно на това викате "репи" :D:D:D
 
Еее тук така ли е било, хахах, пребивавал съм във форуми с phpbb, яко ми даваха предупреждения и банове, явно на това викате "репи" :D:D:D
На репутацията. Да. Имаше и беше хейтърски история. Пита някой нещо тъпо, и почервенее в рамките на деня. И дали вече му се пише, само той си знае. :)
 
Еее тук така ли е било, хахах, пребивавал съм във форуми с phpbb, яко ми даваха предупреждения и банове, явно на това викате "репи" :D:D:D
Не, репите се даваха от останалите потребители предимно. Другите наказания са си от администрацията. Блинки обаче не прави такива неща - харабия е. :)
 
И дали вече му се пише, само той си знае.
Не му се... Аз не посмях да вляза повече поне един месец. Жалко за форума, че придобих смелост след това. :)
 
Интересно е било значи, хахах, надявам се и сега да не е скучно тук :)
Не е скучно и то никак. Но съм забелязал, че по малко откачалки има от преди. Тук имаше много звезди. Може да се видят по темите, от луди до еднорози. Ех. Хубави моменти бяха. :)

Не му се... Аз не посмях да вляза повече поне един месец. Жалко за форума, че придобих смелост след това. :)
Да. Трябва да ти го призная наистина. :) Ама гледам се забавляваш
 
Еее. Не успя да хванеш едно phpbb , това вече беше old school тогава. :) Сравнение със сега, направо.... Не знам.....


Цъкнах на архива, погледнах кой е писал... и гледам Апостол... И си викам ебати какви времена бяха... Мале каква дива индия... Дали е жив тоя образ? Фана ме носталгията...
 
Цъкнах на архива, погледнах кой е писал... и гледам Апостол... И си викам ебати какви времена бяха... Мале каква дива индия... Дали е жив тоя образ? Фана ме носталгията...
Да. А.А. беще звезда:


Доколкото си спомням имаше един Деян Марковски:


За малко и Цецо мина, той беше гуру в онлайна.... :)

AxCx

 
Да. Трябва да ти го призная наистина. :) Ама гледам се забавляваш
Категорично. Винаги съм казвала, че за мен форумът е "Боен клуб", където хората влизат, за да получат и нанесат по някое кроше, за да се почувстват живи. Натъжава ме фактът, че доста потребители не осъзнават колко полезна е ролята на виртуалната кръчма - и това са основно хора от мъжки пол. Вместо да изпуснат парата по абсолютно безопасен начин, те си мислят, че са поканени на гала вечеря, където всеки е длъжен да бъде любезен. Проблемът е, че се взимаме прекалено насериозно, ако няма кой да ни сваля на земята от време на време. :)

8a47d772f834f1aa4b83b56c25b638b4.jpg
 
И аз бях там, и аз го знам. :) Важното е да става изродия. Сега сме по-кротки, но няма как, ставаме хора с времето.

Апостол ми беше лидер и нямаше идиот, който да го измести от пиедестала през годините. И до ден днешен.
 

Горе