Обсъждане на Skrill/Moneybookers – лимити, такси, комисионни, верификации

Няма нужда да снимаш, но не мисля да питам скрил защо на мен такса не са ми взимали последните 2 години :D
 
Аз като имам нужда от съпорта им пускам превод за над 1000лв. към сметката ми
261474030936919.jpg


We are not able to process your request to withdraw funds to your VISA card at this time. Please select an alternative withdrawal option from the list shown in your account. VISA card withdrawals will be relaunched on February 14, 2017 the fee charged and for the this withdrawal the option will of the BE 7.5% of the withdrawal amount.

Source – разгледайте темите и форумите, където се коментира това. Официално си е.



Единично превалутиране (единично прецакване) – BG Bank acc:
  • Skrill BGN Wallet to BGN IBAN: Fixed Fee (10.76 лв.) [*входящ трансфер през Skrill's BGN Bank acc на РББ]. Единствено тук няма превалутиране;
Вижда се откъде се получава разликата (единия тегли към IBAN, но масово хората теглят към Visa card, понеже са с EUR/USD/GBP Account Wallet, да са нямат през bank двойно превалутиране; поне до тогава, докогато % на теглене към Visa малък и поносим). Добре е друг път, когато се чете, да се чете тоя такса е 7.5% и за какво, за да няма недоразумения.
 
@¦•••SHERIFA•••¦ отново не следиш какво пишем! Разбрахме се, че става дума за различен тип теглене на пари от скрил акаунта. Но както виждаш той има такса и за банков превод, който при мен липсва.
 
Следи се, но се пропуска „малката“ подробност, която трябва да я напиша сега, че всъщност не си какъв да е клиент:

upload_2017-3-5_18-54-0.png

Quarterly periods: Quarter 1: January – March; Quarter 2: April – June; Quarter 3: July – September; Quarter 4: October – December.

Друг път уточнявай, че минават обороти мин. €15K през акаунтът ти на 3-месечие, за да не се налага да гадаят преглеждащите темата „Този що няма такса, а аз – имам?“
 
Статуса ми е Бронз и пак нямам такса за банков превод. Не знам защо не мисля и да ги питам.
 
От банката ми дават оферта 1,20% за БГ карти и 1,80% за чуждестранни. Без месечна такса и др.

Лошото е, че единствения модул за престашоп за тази банка е на стойност 300 лева... Но при положение, че таксите са двойни (поне) при всички други процесори, има такси за това и такси за онова смятам, че при 20-30 транзакции модула ще ми се изплати....

Нямало нужда от PCI сертифициране, плащането ставало на страницата на банката, магазинът не виждал данните на клиента. Което е добре.
 

Горе