Онлайн магазин за ingame items, money, help

vladimirov

New Member
Здравейте,
тъй като тук пишат доста кадърни хора и аз чета от доста дълго време разни теми.
Реших да пиша и аз със следното питане и се надявам да се изкажете по въпроса:

аз и още 3ма човека сме решили да правим онлайн магазин в който да се продават ингейм пари, предмети, помощ при игра и подобни неща - все неща в онлайн игри - WoW, AION, Lineage 2, TERA и други.
И 4мата сме геймъри от началото на гейм индустрията (1994 година) като последните 10 години играем само MMORPG игри.
Разполагаме със сума около 25000лв която ще вложим в направата на сайт за тази цел (ние дори сами може да си го направим, но искаме 100% професионална работа), закупуване на допълнителен хардуер за игра (допълнителни компютри), добавяне на интернет провайдери (допълнителни такива, не може при такава работа да се окажеш някога "без интернет").
Решили сме да работим 100% легално пред държавата - ЕООД фирма с един управител и 3ма работници които да се осигуряват съвсем реално като всяка една друга професия.
Естествено има и други неща, но това е като общо.

Моля да изкажете мнение по въпроса.
Може да е малко странна работата, но такава работят над 200 000 човека по света и е повече от доходна, след като се натрупа база след 3-4 месеца работа.

Благодаря на всички изказали се.
 

Горе