Опасността от ЛГБТ в Европа

redrum

Well-Known Member
[video=youtube;kbrakvrUw7w]http://www.youtube.com/watch?v=kbrakvrUw7w[/video]

Много добро предаване на СКАТ по темата. За всички които имат деца. За всички, които ги интересува в какъв свят ще израстнат децата им. Изгледайте видеото, просто е задължително.

*ЛГТБ се нарича политическото движение на "хората с нетрадиционна сексуалност".
 
От: Опасността от ЛГБТ в Европа

Хомосексуалността е болест. Препоръчвана терапия:

[video=youtube;djha0IJyC0c]http://www.youtube.com/watch?v=djha0IJyC0c[/video]

Ако биеш хомо от Обеля до Никулден, няма как да не се излекува :lol:

Лесбийки Гейове Бисексуални Транссексуални, но приравнени с всички престъпници. Карай, шоу да има :)
 
От: Опасността от ЛГБТ в Европа

Тео, темата е сериозна, за да я спамиш с глупостите си. Коментирай нещата от предаването, а не ми пускай глупави клипове, за да не ти пусна аз клипове от гей или садомазо паради, където полуголи чичковци разхождат на верижки други полуголи чичковци. И между другото, грузинците реагират адекватно срещу неща, които явно не желаят да им бъдат натрапвани. Ти като радетел за демокрацията трябва да знаеш, че свободата на едни хора свършва там, където започва свободата на другите хора. Щом мнозинството е срещу някаква проява, и то по такъв категоричен начин, проявявата не би трябвало да бъде разрешена. Инак става диктатура на малцинството, а нали уж сме за демократичната държава, тази в която волята на мнозинството има решаващо значение.
 
От: Опасността от ЛГБТ в Европа

Че какво да му коментираме на клипа?
Тенденциозно, едностранчиво, фокусиращо половата ориентация като единствена отличителна черта на човека. Удивително тъпи коментари на радиоактивните слушатели.

Подред: Зелените в германия са усвоявали едни пари. Педофилски. Ама се разчуло от кого са парите, та взели да съжаляват сега. Типични политически мекерета. Като 1000лв МРЗ на Волен. Не дай Боже вземе властта, през носа му ще излязат..

Детска литература с нетрадиционни възгледи. Тъй. Имало видите ли едно дете с двама татковци. УжасТ. У цялата страна нямало книжка с майка, баба, леля или друго същество с еднакви хромозоми. Я по-добре да им четем Братя Грим... или други традиционни приказки пълни с убийства, мъчения, канибализъм и прочие християнски ценности. Друго си е да убием заварената ти майка, щото всички знаем, че мащехите друго не заслужават. Още по-добре тъщата. С камъни. Но това май е приказка за възрастни.

Инцест. Това малко ме връща към приказките или към Пътеводна светлина, но да не размиваме темата. Съжалявам ги тия хора, още повече изродените им деца, но да ме прощаваш, нищо общо с гейовете, лисбийките, двата бряга (би) или сбърканото пристанище (транссексуалните).

Гинекологичния преглед. Това пък е такава глупост. Ти, аз, преводача, водещия (вероятно) е преглеждан "гинекологично" в детската градина. Това се прави от десетилетия. Проверяват, да ме прощаваш, дали имаш топки. Просто манипулация (от авторите на предаването). Плоска.

Какво да му коментираме?!
 
От: Опасността от ЛГБТ в Европа

Подред: Зелените в германия са усвоявали едни пари. Педофилски. Ама се разчуло от кого са парите, та взели да съжаляват сега. Типични политически мекерета. Като 1000лв МРЗ на Волен. Не дай Боже вземе властта, през носа му ще излязат..
Има една организация, ILGA се казва, помня че и нашите зелени и бяха подписвали някакви про-гей декларации. Проблемът е, че зелените в цяла Европа имат исторически връзки с педофилски организации. Наскоро избухна скандал за връзките на партията на германските Зелени с педофилски организации и членството на такива в партията. Това значи, че педофили коват законите в Германия и с подходящата политика на педофилите, които са част от ЛГТБ, след 20 години законово педофилията ще бъде декриманизирана. Не става въпрос за това, че някой е давал пари на друг, а че гейове са давали пари на педофили - т.е. педофилите са част от ЛГТБ движението.

Детска литература с нетрадиционни възгледи. Тъй. Имало видите ли едно дете с двама татковци. УжасТ. У цялата страна нямало книжка с майка, баба, леля или друго същество с еднакви хромозоми. Я по-добре да им четем Братя Грим... или други традиционни приказки пълни с убийства, мъчения, канибализъм и прочие християнски ценности. Друго си е да убием заварената ти майка, щото всички знаем, че мащехите друго не заслужават. Още по-добре тъщата. С камъни. Но това май е приказка за възрастни.
Как може да има сексуална литература за деца?! Ти деца нямаш ли, момиченца, не искаха ли те като бяха на 2-3 да станат майки, не се ли възхищаваха на снимките от сватбата ти, не казваха ли дори, че искат като порастнат да се оженят за тебе. Щото аз познавам много хора с момиченца и ей такива неща говорят на тази възраст. Т.е. виждат проекта на семейство между мъж и жена и осъзнават че те са момиченца/жени. Не ми е известно някой на такава възраст да чете ужаси на детето си, приказките са доста по-елементарни. А и не виждам как защитаваш едното за сметка на другото. Ти би ли оставил момиченцата ти (май момиченца имаше) да им бъде обсянявано, че едно дете може да има две майки?!

Инцест. Това малко ме връща към приказките или към Пътеводна светлина, но да не размиваме темата. Съжалявам ги тия хора, още повече изродените им деца, но да ме прощаваш, нищо общо с гейовете, лисбийките, двата бряга (би) или сбърканото пристанище (транссексуалните).
Има общо, това е пълното сексуално освобождаване. Плод на сбърканите либерални политики на запада.

Гинекологичния преглед. Това пък е такава глупост. Ти, аз, преводача, водещия (вероятно) е преглеждан "гинекологично" в детската градина. Това се прави от десетилетия. Проверяват, да ме прощаваш, дали имаш топки. Просто манипулация. Плоска.
Искам да те попитам, би ли дал на лекар хомосексуалист да пипа топките на 15 годишния ти син? И между другото, за пръв път на мен са ми правили такъв преглед на военната комисия, та не знам кое му е нормалното да се пипат дечица в детската градина.

Няма манипулации Тео, само буря, която се задава.
 
От: Опасността от ЛГБТ в Европа

Още по темата: Европа - новият Содом и Гомор

Това направо ме потресе:
В Дания наред с обикновените публични домове, където всеки желаещ може да удовлетвори своите сексуални фантазии, има публични домове с животни, където хората плащат, за да правят секс с коне и други животни.

Такъв вид услуги са широко разпространени и в Норвегия, Германия, Холандия и Швеция. Т.е. всичко е наред, докато не се случат някакви ексцесии, т.е. докато хората и животните не страдат от делата си, правителствата на тези страни няма да въвеждат забрани за предоставяне на подобен род услуги.
 
От: Опасността от ЛГБТ в Европа

Чакай сега, спори политически коректно. Не прави внушения - какво значи "педофили коват законите в Германия"? Аз педофил (доказан) ковящ закони знам един - онзи сбъркания атакист Кузов. В момента се "коват" закони за химическа кастрация на педофилите, стига ги слага под общ знаменател с ЛГБТ. Разбери едно - политическите партии ще говорят всичко, което им носи избиратели (разбирай пари). Тая тема е "пполитическа", само че е от другата страна - лови изповядващите "традиционни християнски ценности".

Детските приказки са пълни със ужасии. Червената шапцица, Вълкът и седемте козлета, Медената питка, Трите прасенца, Хензел и Гретел, Тримата братя и златната ябълка - първите приказки за деца са пълни с какви ли не убийства, кормения, канибализъм, лъжи, измами, вещици. А като пораснат малко и захванат арабските приказки, гръцките митове и легенди - става страшно :)

За едно дете е важна средата - да е здрава и грижовна. Не можеш да ме убедиш, че е по-добре в развалено традиционно семейство, отколкото в здраво хомо. Я ми кажи - баща алкохолик и майка шаврантия що за деца биха отгледали? Грешен ти е подхода - да генерализираш. Трябва да се подхожда индивидуално. Между другото мисля, че деца отглеждани от хомо двойка, биха били по-полезни на обществото, от отрасналите в домове... особено българските.

Това за инцеста, дето си го писал, няма за го коментирам - луди политици има не само в България. И хора, дето им се радват.

Относно прегледа - 100%, ако си посещавал детска градина ти е правен 2 пъти такъв преглед (понякога втория се прави в началните класове). Това, че не го помниш, красноречиво показва, какви "душевни рани" ти е нанесъл.
 
От: Опасността от ЛГБТ в Европа

Още по темата: Европа - новият Содом и Гомор

Това направо ме потресе:

Приличаш на ощипана госпожица, честно. Недей се разхожда из Родопите, да не се потресеш, ако срещнеш овчар, изповядващ традиционни ценности :lol:
 
- Какъв е този шум, Джеймс?
- Гей парад, милорд!
- И какво искат?
- Еднополова любов, милорд!
- Някой забранява ли им?
- ...Не, милорд!
- Е, тогава защо вдигат този шум?
- Еми, педерасти, милорд!

Та на кратко - смятам че всеки има право да си завира по дупките каквото иска. Но не искам да ми се натрапва на мен или на моите деца, че това било нормално или хубаво.
 
От: Re: Опасността от ЛГБТ в Европа

Та на кратко - смятам че всеки има право да си завира по дупките каквото иска. Но не искам да ми се натрапва на мен или на моите деца, че това било нормално или хубаво.

Те реват за това, че нямало толерантност
а не, че им е забранено каквото и да е
 
От: Опасността от ЛГБТ в Европа

Тео, в момента се надига вълна от декриминализиране на педофилията в ЕС. Миналият месец в Германия избухна голям скандал за това, че партията на Зелените е подкрепяла педофилски организации, а един от емблематичните създатели на ЛГТБ движението беше арестуван в САЩ, заради уличаването му в педофилия. Междувременно във Франция имаше брутални протести срещу гей браковете (разбирай стотици хиляди на улицата) и дори един френски интелектуалец националист се самоуби в знак на протест срещу тях. Та, цяла Европа ври и кипи от тези трансформации и хората не приемат нечии болни разбирания да им бъдат налагани.

Инак, да сравняваш някакви приказки със "сексуално възпитание", организиране на детски гей фестове и дори премахването на "той" и "тя", и заменянето му с неутрално обръ
ение е несъстоятелно. Доказано е, че сексуалността може да бъде моделирана и чрез тези действия се създава бъдещо поколение от хомосексуалисти. Къде остава свободния избор на човек какво да харесва и какво не, това ли е демокрацията - някой решава нещо и ти трябва да се подчиняваш?

Колкото до отглеждането на деца от хомодвойки, всеки разумен човек би трябвало да е против. Както ти казах, децата са адски възприемчиви и ще порастнат с изкривена представа за половете като цяло. Не смяташ ли за странно едно момче да не знае, че децата се правят от майка и баща? И не искам да те убеждавам, че едно развалено традиционно семейство е по-добро от хомо семейство, но ти ме убеди защо приемаш, че сред хомосексуалистите няма алкохолици? Дори не е ли по-логично сред хора, които се обличат в странни дрехи и изпитват фетиш към камшиците (поне такъва снимки съм виждал), процентът от психически нестабилни хора да е в пъти по-голям?

Относно прегледа - 100%, ако си посещавал детска градина ти е правен 2 пъти такъв преглед (понякога втория се прави в началните класове). Това, че не го помниш, красноречиво показва, какви "душевни рани" ти е нанесъл.
Специално се обадих на позната лекарка, която дълги години е работила в детско заведение. Каза ми, че се прави преглед до годинка - годинка и половина на детето и след това не се следи развитието на половите органи.
 
От: Опасността от ЛГБТ в Европа

Искам да те попитам, би ли дал на лекар хомосексуалист да пипа топките на 15 годишния ти син? И между другото, за пръв път на мен са ми правили такъв преглед на военната комисия, та не знам кое му е нормалното да се пипат дечица в детската градина.

Това някак го пропуснах:)

Та аз да те попитам - би ли дал на лекар с нормална ориентация да направи гинекологичен преглед на жена ти? Или мамологичен? :lol:
"Пипат" дечицата за да видят дали са им се смъкнали топките в ташаците. И бъди радостен, че се прави подобно нещо. Щото ако не се диагностицира на време... да не навлизаме в гадни теми, че тогава песента става друга... и вината - също.
 
От: Опасността от ЛГБТ в Европа

Разликата Тео е, че докато един лекар гинеколог (нормален) не се самоопределя, като личност чрез сексуалните си влечения (включително може и да няма такива), то самоопределящото за един хомосексуалист е точно неговото сексуално влечение към същия пол.

И още, искам да коментираш това. Програмата на 5тия лгтб фест в София.

https://www.facebook.com/events/179785264564/

По-специално тези две неща:

2 декември (сряда) 2009, 16.00 ч.
Червена зала
Съзряването на Максимо Оливерос (2005, Филипини, 100 мин., реж. Ореус Солито, с участието на Нейтън Лопез, Солиман Круз и Пин Медина)
Кен е 12-годишен хлапак, който се шляе из коварните улици на Манила и мечтае да бъде момиче. С усмивка и находчивост, разговаря с околните и не пропуска да сложи красиво цвете в косата си. Гледа романтични филми и наблюдава как се целуват възрастните. Един ден Кен решава да съблазни младия полицай Виктор. Награди и номинации: МФФ Берлин – Кристална мечка за дебютен филм; Награда „Теди”; МФФ Ротердам – Награда Netpac; МФФ Лас Палмас – Награда на публиката; Награда за най-добър актьор (Нейтън Лопез); Торино ЛГБТ Фест – Най-добър филм; МФФ Сънданс – Номинация за награда на журито; „Независим Дух” – номинация за чуждоезичен филм; МФФ Ванкувър – Официална селекция; Лондон ЛГБТ Фест – Официална селекция.
На английски eзик, с български субтитри.

2 декември (сряда) 2009, 19.30 ч.
Червена зала
Магистралата към Лонг Айлънд (2001, САЩ, 97 мин., реж. Майкъл Куста, с участието на Пол Дейно, Брус Олтман, Брайън Кокс и Били Кей)
15-годишният Хауи живее само с баща си, който не се интересува от него. Момчето е част от банда, която ограбва къщите около магистралата на Лонг Айлънд. Докато един ден не попадат в къщата на Джон, който съвсем не е такъв, за какъвто се представя. Изненадите следват една след друга. Хауи разбира, че най-добрият му приятел Гари крие много тайни от него.
Награди и номинации: Независим Дух – Награда за дебют (Пол Дейно), Награда за продуцент, номинации за най-добър филм, режисьор, актьор (Брайън Кокс), поддържащ актьор (Били Кей), дебютен сценарий; Барселона ЛГБТ Фест – Награда на журито; Копенхаген ЛГБТ Фест – Награда на журито; МФФ Довил – Голямата награда на фестивала, Награда на журито; МФФ Единбург – Най-добър режисьор (дебют); L.A. Outfest – Най-добър филм, Най-добър актьор (Пол Дейно); Милано ЛГБТ Фест – Най-добър филм; МФФ Стокхолм – Най-добър режисьор, Най-добър актьор (Пол Дейно); Торино ЛГБТ Фест – Награда на журито.
На английски eзик, с български субтитри.

Програма на шествието „София Rainbow Friendship” 2009, 27ми юни, София


Трилогията на Ики и Кати, 1999, експериментално видео, 9 мин


Кати Хай

http://kathyhigh.com

Заснета в черно бяло, тази на пръв поглед грубо монтирана трилогия разказва историята на две сестри близначки, които правят пакости. Във възрастта, когато младите момичета разкриват сексуалността си, те изследват себе си (и една друга) в своите общи „игри“. В трите части – „Ики и Кати откриват свободата“, „Бавачката“ и „Учим се да сучем“ момичетата правят някои леко „непозволени“ работи. Да бъдеш непослушен може и да е забавно!


+++++

Искам да ми отговориш на въпроса, педофилски ли са първите два филма и инцест ли е третия? Всичко е от ЛГТБ събития.
 
От: Опасността от ЛГБТ в Европа

Тео, в момента се надига вълна от декриминализиране на педофилията в ЕС.
Това явно се прави по схемата, чрез която е декриминализиран преди години хомосексуализмът. Тази схема явно е добре изпитана и работеща, тъй че просто не виждам как може да бъде спряно действието. Всъщност може, но само ако политическата система в Европа се смени рязко с някакъв тоталитаризъм, диктатура, фашизъм или нещо от този род, което е малко вероятно. При сегашните правила просто няма спиране процесът. А и в исторически план през по-голямата част от историята на човечеството не е имало никакви сексуални забрани и табута. Те са характерни едва за най-новата история. В най-силните европейски държави по принцип и сега нямат много задръжки. Германия, Франция, Испания и т.н. Виж им филмите, където много често има сексуални сцени с хора, животни, деца и каквото още се сетиш. Най-консервативни са в Източна Европа, Англия и САЩ. По-голямата част от света обаче не се вълнува особено от падането на табутата.
 
От: Опасността от ЛГБТ в Европа

Разликата Тео е, че докато един лекар гинеколог (нормален) не се самоопределя, като личност чрез сексуалните си влечения (включително може и да няма такива), то самоопределящото за един хомосексуалист е точно неговото сексуално влечение към същия пол.

:lol: Взе глупости да пишеш вече - не съм лекар, но се самоопределям като нормален. И е доста водещо при мене :lol: Сексуалната ориентация е самоопределяща за всеки индивид.


пп. Моята лекарка ми каза, че изследването е за крипторхизъм.
 
От: Опасността от ЛГБТ в Европа

Това явно се прави по схемата, чрез която е декриминализиран преди години хомосексуализмът. Тази схема явно е добре изпитана и работеща, тъй че просто не виждам как може да бъде спряно действието. Всъщност може, но само ако политическата система в Европа се смени рязко с някакъв тоталитаризъм, диктатура, фашизъм или нещо от този род, което е малко вероятно. При сегашните правила просто няма спиране процесът. А и в исторически план през по-голямата част от историята на човечеството не е имало никакви сексуални забрани и табута. Те са характерни едва за най-новата история. В най-силните европейски държави по принцип и сега нямат много задръжки. Германия, Франция, Испания и т.н. Виж им филмите, където много често има сексуални сцени с хора, животни, деца и каквото още се сетиш. Най-консервативни са в Източна Европа, Англия и САЩ. По-голямата част от света обаче не се вълнува особено от падането на табутата.

Съгласен съм. Само да вметна, че най-консервативни са най-неграмотните. Справка - Близкия изток.
Разликата обаче е, че са намесени деца. И тъй като детската психика е различна ат тази на възрастния, няма да мине номера.
 
От: Опасността от ЛГБТ в Европа

Тео, коментирай филмчетата и вземи прочети повечко за скритите тестиси.

По време на спускането тестисът се задържа на различни нива. Наблюдава се от 1% до 5% от момчетата след 1-годишна възраст, по-често в дясно. В 20 % от случаите е двустранен.

Задържането на единия или и на двата тестиса изисква своевременно лечение. Колкото по-рано се проведе то, толкова са по-големи шансовете за запазване на нормална оплодителна способност. Препоръчва се това да стане преди навършване на 2-годишна възраст.

Операция по повод задържан тестис се прави във възрастта между 18 и 22 месеца. Операцията се нарича орхидопексия - открива се задържания тестис, освобождава се семенната връв се отделя от херниалния сак. После тестисът се смъква и фиксира към дъното на скротума на нормалното му анатомично място.

Т.е. ако преди две годинки са ме проверявали, нормално да не помня. Ставаше въпрос за деца в детската градина.
 
От: Опасността от ЛГБТ в Европа

че най-консервативни са най-неграмотните.
Това не е вярно. Азиатците са свръхконсервативни (някои от тях) и са сред най-грамотните :)
 
От: Опасността от ЛГБТ в Европа

Тео, коментирай филмчетата и вземи прочети повечко за скритите тестиси.

Т.е. ако преди две годинки са ме проверявали, нормално да не помня. Ставаше въпрос за деца в детската градина.

Морфологичните промени в задържания тестис при крипторхизъм са характерни впредвид голямата чувствител*ност на тестикуларната тъкан към непригодни за нея условия - перманентна травма и трайно нарушена терморегулация. При тези условия тестисът е с намалени размери, често с мековата консистенция, a външната му обвивка (tunica albuginea) е задебелена и сраснала с тестикуларната тъкан. Микроскопски се намира редукция на тубулния апарат. По базалната мембрана на семенните каналчета понякога остават единични сперматогонии, но в повечето случаи тези клетки не могат да бъдат открити. Лайдиговидните клетки също са с патологични промени - от атрофия и хипоплазия до хипертрофия и хиперплазия.
Важно!
Тези промени започват да се срещат при задържан тестис след 3-4-тата година и са вече отчетливи в петата година на момчето!

Миличък, ако не ти го открият до две, промените стават отчетливи към 3-4 годишна възраст. Не сме лекари - няма да спорим по въпроса.

Относно филмите. Можеш да ме върнеш и до Лолита и до Жюстин, ще ти кажа едно - изкуство. Някои опити са толкова безвкусни, че чак кънти, но е форма на себеизразяване и е приносител на идеите на автора. Изгледах краткия филм - не е за мен, не съм толкова духовно извисен.
 
От: Опасността от ЛГБТ в Европа

Лолита също е педофилия, за това спор няма. Но не можеш да наричаш педофилията изкуство, педофилията си е педофилия. Факт е, че тези филми са излъчени на гей фестивал. Сега остава да събереш 2 и 2, за да решиш сам за себе си, трябва или не трябва, човешко ли е или не, като баща и родител да подкрепяш политическо движение, което е тясно свръзано с педофилията. До толкова свързано, че явно много от възрастните мъже хомосексуалисти обичат да гледат пърхащи с мигли 12 годишни момчета, прожектират си филми, награждават ги и си ръкопляскат. За инцеста също не ми отговори, щом се прожектира такъв лесбо филм на такъв фестивал, явно и той си е част от цялостната "нетрадиционност", нали?
 

Горе