Оптимизация за Търсачки 2018 г. SEO-то в Днешно Време

Не съм писал много отдавна но ми се струва че пропускате най важното, ако целта ви е първо място по клчовата дума.

Оптимизацията става с Пари и то с много пари и то редовно

От Г. са измислили всичко ти само трябва да наливаш колкото сили имаш.

Органичните резултати отдавна не са това което бяха едно време с първо място когато платените бяха от страни се ловеха 20-30% от импресиите

Сега първото място е извън видимата част на екрана - то са реклами то са картинки то е карта то са други щуротии и хората въобще не могат да стигнат до теб.

Така че от мен го запомнете ако искате добро количество що годе качествен трафик пари си трябват безплатно вече дават само огризки.

По-точно няма как да се каже!
Нали помните времето, когато имаше огромен органичен рийч във Facebook? Усетиха се, че могат и това да продават и вече такова животно почти няма. Дали в близко бъдеще може да очакваме първите 10 резултата да станат платени и първия органик да почва от 2-ра страница… Всичко става pay-to-play особено в големите алчни корпорации, които трябва да задоволяват инвеститорския интерес пред всичко останало.
 
По-точно няма как да се каже!
Нали помните времето, когато имаше огромен органичен рийч във Facebook? Усетиха се, че могат и това да продават и вече такова животно почти няма. Дали в близко бъдеще може да очакваме първите 10 резултата да станат платени и първия органик да почва от 2-ра страница… Всичко става pay-to-play особено в големите алчни корпорации, които трябва да задоволяват инвеститорския интерес пред всичко останало.
Или може би ограничаването на рийча е било планирано още в началото? В един момент, когато нямаш достатъчно съдържание, което да покажеш - показваш всичко. Когато обаче потребителите / страниците / групите / рекламите станат твърде много, трябва да започнеш да подбираш какво показваш, защото трябва само най-важното да бъде видимо. По същия начин е в гугъл - преди 15 години колко сайта е имало? Колко от тях са разбирали, че трябва да пишат добро съдържание и т.н.? А сега колко има? Нали трябва по някакъв начин да ги наредят кой къде да се показва.
Вместо да ревете как ФБ/Гугъл са ви длъжни, помислете за алтернативни начини. Този, който не се приспособява към промените, ще изчезне.
 
Здравейте, моля за съвет, тъй като правя първи стъпки в опита да направя магазина си в Еци видим...инсталирах си Netpeak SEO Tool с цел да провери кой елемент какво заглавие е по скалата Н1-Н6 и той ми написа за името на магазина, че има повече от 1 Н1 тагове... Въпросът ми е как да разбера кои са другите, за да ги махна?
 

Горе