Оптимизирана WordPress тема за увеличаване на CTR

Miss Klassnaya

Active Member
Така, така..

Понеже не видях да има подобна тема, пускам я. Не знам дали някой е попадал на IntelliTheme(ref)/IntelliTheme(no-ref). За незапознатите пояснявам - това е "интелигентна"(от името й Intelli/Intelligent) WP тема, първата по рода си, която автоматично оптимизира Вашия сайт(микро нишов, афилиейт и каквото там се сетите) за оптимални приходи. Всичко е максимално опростено, като главната цел е увеличаване на CTR. Дизайнът е семпъл, има и различни негови разновидности, които се настройват от панела. Показва ви статистики за CTR, броя на кликовете и т.н. Не са нужни някакви специални умения, които да притежавате. В дизайна - каквото не Ви хареса, може да си го редактирате, да сменяте цветовете, да качвате собствени изображения и прочие. Авторът е реален и активен(проверих го), досега му четох коментарите в един форум. Отговаря на всякакви малоумни въпроси. И стига толкова, че ме заболяха пръстите да обяснявам.

То стана цяло ревю. Целта беше да Ви информирам за съществуването на тази полезна WordPress тема. Който я има, нека сподели впечатленията си. После ще пиша и аз, понеже тепърва започвам да я разучавам и не съм толкова в час, че да ми е много компетентно мнението.
 

Горе