Относно задаващата се Световна Криза и Пандемията от COVID-19

Статус
Not open for further replies.
Не знам защо си мислиш, че не ти отговарям на гадателските бълхарски предположения за възраст и семейно положение защото са верни, а не защото нямам навика да давам лична информация на форумни тролове, но продължавай да си пишеш едно и също още 150 страници.

Междувременно си запали майбаха от пръчиците с награди с двете ти дИца на квартира и ходи да оглеждаш хотели на Слънчака.

ДИцата ти сигурно са горди, че баща им се заяжда като предучилищно пернато с непознати хора в интернет форум, сигурно сега ти пляскат от съседната стая на наетия приземен етаж с гледка към контейнера.

Последния абзац е причината нормалните хора да не си разкриват родословието до 10-то коляно по форуми, особено на хора, с които се заяждат. С удоволствие ще продължа да ти демонстрирам причината още 1 000 по 1 000 поста. :) Кажи нещо друго лично, така и така си почнал?
 
Биару е ad hominem от самото начало на темата. Там някъде, когато аргументите му почнаха да издишат.
 
Вече ти казах, че мишката не може да обиди лъв, колкото да преиначава, да извърта и после да коментира това, което сама е измислила. Също да вземаш за база шега, да я приемаш за факт и да я коментираш е шизофрения, прегледай се.

Само ми отговори вашите как реагираха, като им докара зет? Лесно ли го приеха или имаше проблеми?

Не знам защо си мислиш, че не ти отговарям на гадателските бълхарски предположения за възраст и семейно положение защото са верни, а не защото нямам навика да давам лична информация на форумни тролове, но продължавай да си пишеш едно и също още 150 страници.

Междувременно си запали майбаха от пръчиците с награди с двете ти дИца на квартира и ходи да оглеждаш хотели на Слънчака.

ДИцата ти сигурно са горди, че баща им се заяжда като предучилищно пернато с непознати хора в интернет форум, сигурно сега ти пляскат от съседната стая на наетия приземен етаж с гледка към контейнера.

Последния абзац е причината нормалните хора да не си разкриват родословието до 10-то коляно по форуми, особено на хора, с които се заяждат. С удоволствие ще продължа да ти демонстрирам причината още 1 000 по 1 000 поста. :) Кажи нещо друго лично, така и така си почнал?
 
Да, отдавна приключих с аргументите, и не само аз, така като гледам... И ситуацията е съвсем друга, аргументите се увеличават, ама няма смисъл.... Тука не се оборват аргументите, а опонентите, тъй че ще се занимаваме с опонентите, както виждаш :)

Биару е ad hominem от самото начало на темата. Там някъде, когато аргументите му почнаха да издишат.
 
Жалко за децата ти, ще ги възпитава Бай Ганьото на града.

Много такива лъвове като теб познавам, които се събират в градските гаражи да обвиняват всички други освен себе си за скъсаните парцали, които носят всеки ден до магазина за редовната доза Карнобатска. :D

Ти си горд български лъф, бълхар и измекяр.
 
Ми не позна, пия много рядко, на няколко месеца веднъж евентуално. Специално карнобатска ракия съм пил последно преди поне 10 години. И за събирането не позна. Не се събирам с никого, ходя си по обектите, после се прибирам, пълна скука... И за обвиненията не позна, никого не обвинявам, обвинявам само теб, че си злобен, комплексиран тъпак, никой друг.

Виж как ти отговарям на всички въпроси, а ти се правиш, че моите не ги виждаш. Хайде сега кажи вашите как реагираха, като им докара зет? :)



Жалко за децата ти, ще ги възпитава Бай Ганьото на града.

Много такива лъвове като теб познавам, които се събират в градските гаражи да обвиняват всички други освен себе си за скъсаните парцали, които носят всеки ден до магазина за редовната доза Карнобатска. :D

Ти си горд български лъф, бълхар и измекяр.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе