Оценка на блог

ZzZaPyr

Member
Привет :) Вижте на какво попаднах днес , цък
Това е инструмент за проверка на цената на блог, колко обаче е точен доста се съмнявам като се има предвид , че блога ми е на 25 дена а го оценява на 500 и кусур долара , а блога на Атанас Янев е с цена $0 ...
Вижте го и преценете дали лъже :)

Цялата статия тук
 
а

значи тоя туул нещо подозрително ми се струва как бачка . оцени ме на 0 долара - нормално се пак блога е на 2 дни , но някакси немога да си обясня как е създаден код с изкуствен интелект който да може реално да преценява всички критерии при оценката на един блог като моментен маркетингов интерес , важност на тематиката и др. нз тва си е лично мое мнение де :)
 
arsenal каза:
Блога е готин Ериксона го видях и без очила :)
Какво за блога ? Аз инструмента показвам :) Май не се разбрахме ;)
 
Съпер е блогчето ти бате. Аз май се повтарям, а? :roll:
Мисля да че ти трабват няколко линк партьора по темата на блога ти естествено. Виж как можеш да си набавиш трафик - като ти гледам блога ти трябва БГ трафик. Много ще ти помогне този трафик от партьори, като гледам и дизайна ти и всичко което си направил, ще им крадеш клиентите добре. :) И това е много добро като заначало. Можеш да видиш кои сайтове и блогове са с нужният ти трафик. Говоря за таргетиран такъв. Успехи, бате.
 
Blinky каза:
Съпер е блогчето ти бате. Аз май се повтарям, а? :roll:
Мисля да че ти трабват няколко линк партьора по темата на блога ти естествено. Виж как можеш да си набавиш трафик - като ти гледам блога ти трябва БГ трафик. Много ще ти помогне този трафик от партьори, като гледам и дизайна ти и всичко което си направил, ще им крадеш клиентите добре. :) И това е много добро като заначало. Можеш да видиш кои сайтове и блогове са с нужният ти трафик. Говоря за таргетиран такъв. Успехи, бате.

Да идеята за размяна я имам в главата , обаче съм решил първо да ударя някакъв PR и посещения от търсачки , директорий , форуми - въобще места където не искат беклинкс.
Защото , както добре знаеш , за да разменят линкове , повечето УебМастъри искат от другия сайт съответно брой уникални и PR и ако ги нямам...
За това малко популяризация без размяна и чак по-късно (след първия PR update) ще започна и с Link Exchange-a ;)
 
coolice каза:
за пеидж ранка ти трябват линкове
Знам , от директориите се надявам поне 1 да хвана :)
 
И повече може да се хване. И някой друга статия може да събмитнеш някъде. По Article Sites. Освен за линкове, може и някой друг посетител да дойде ако темата ти е грабваща, нещо от сорта на : "Нов български блог за мобилни комуникации стартира!", знам че и това ще ти помогне за трафика и пейдж ранга.
Обаче ще ти трабват бг линк директории - за трафика ти май ще е нужно. :wink:
 
coolice каза:
П.С. Ще трябва да ни черпиш виж тук

не бихме отказали и едно линкче от блогати :)

Много тежест дава гугъл на тези блогве :)
ЯЯЯ виж тии ;)
Отдавна не бях проверявал за тази фразичка :) , а то какво било станало :)

А относно линкчето , аз преди бях слагал ама явно съм го затрил :)
Отново имате (и в другия блог и тука ) , аз вас много си ви уважавам , благодарение на вас съм на това дередже , за което благодаря :) ;)

Ако не ти харесва описанието кажи да го сменя (за хиперлинка говоря ;) )
 
Леле, бате мерси много. Много се кефя и аз. Каквото и да е ние сме тук. :)
Тук само яки хора сме се събрали май. :) А за блога - да допълня че блога можеш и да му направиш малко линк стратегия, като го аднеш малко в подписа ти докато захлеби малко популярност, пък и тук всички имаме телефони, на много хора ще им е интересно на прегледат менюто днес, пук и ще се мотивират да си направят парички за новата машинка. :lol:
 
Blinky каза:
Леле, бате мерси много. Много се кефя и аз. Каквото и да е ние сме тук. :)
Тук само яки хора сме се събрали май. :) А за блога - да допълня че блога можеш и да му направиш малко линк стратегия, като го аднеш малко в подписа ти докато захлеби малко популярност, пък и тук всички имаме телефони, на много хора ще им е интересно на прегледат менюто днес, пук и ще се мотивират да си направят парички за новата машинка. :lol:
10x много за идейките ;)
Аз събмитвам статии в "свежо"-то :) Не знам друг такъв български сайт ;) Ако знаете нещо може да споделите :)
Айде сега лягам , че ме чака филмче и даскало утре ;)
Лека нощ ;)
 
coolice каза:
Мерси за похавалата и линкчето :) Само ако може да го направиш с www да е.

Както сам виждаш няма нищо сложно в сеото :D и повечето важно инфо е го има в секцията за
Search Engine Optimization - Оптимизация за Търсачки

Бате, там се адва само най-новото и последно нещо свързано с този вид интернет реклама, и това което работи естествено.
 

Горе