Още една рекламна мрежа

От: Още една рекламна мрежа

Прекалено ниски цени за клик плащат. То като гледам как са тръгнали цените в бранша и аз викам да си отворя такава рекламна мрежа. Не, не си мислете, че ми трябват рекламодатели като за начало. Толкова мизерни цени за реклама мога да заделя от парите за кафе сутрин и да си рекламирам каквото ми дойде на ум за тези пари в камарите сайтове, които станат будали издатели.
 
От: Още една рекламна мрежа

Май е била пусната тестово, за да се пробва афилиейт-скрипта, сложени са 4-5 програми и линкове към собствени сайтове, след което хората са се отдали на заслужена почивка в рамките на следващите 2-3 години (докато отмине кризата или намерят по-подходящ скрипт).
 
От: Още една рекламна мрежа

Утре май ще пуснат отново регистрациите в easyads.bg, интересно ми е да ги пробвам. Гледам и сайта на в-к ''Стандарт'' бяха поставени рекламки от тях :)
 
От: Още една рекламна мрежа

Утре май ще пуснат отново регистрациите в easyads.bg, интересно ми е да ги пробвам. Гледам и сайта на в-к ''Стандарт'' бяха поставени рекламки от тях :)

Рекламите им изглеждат доста добре с тези големи снимки
 
От: Още една рекламна мрежа

Утре май ще пуснат отново регистрациите в easyads.bg, интересно ми е да ги пробвам. Гледам и сайта на в-к ''Стандарт'' бяха поставени рекламки от тях :)

Аз нямам такава информация, но имах шанса да ги тествам с един от сайтовете ми, който продадох миналата седмица. Системата е доста опростена и се борави много лесно с нея.
 

Горе