Печелете пари докато си четете пощата

inviSible

New Member
Някой пробвал ли е тези програми и ако да добри ли са??? Имам предвид плащат ли???
 
Плащат част от тях , но печалбите са нищожни , най-добрата ми печалба от такова беше 33 цента за седмица , щото играех и "Пейд до сайн ъп" , без него 3 цента от четене .... Не се захващай , само ще загубиш нерви и време
 
Ами аз още не съм изпробвал тези методи но съм чувал че се печели стабилно:
Affilate marketing , Google Adsence , Продажба на линкове и т.н.
 
ZzZaPyr каза:
Affilate marketing , Google Adsence , Продажба на линкове и т.н.

това е така спор няма.

inviSible каза:
DEATH каза:
да качваш снимки 0.22$ per 1000 view :)
Новак сам в областа ... та по подробно :) може ли да ми обясниш

качваш снимки - 10 галерий сутрин и 10 вечер. това е общо взето. отнема по 10-20 минути. нещо като развлечение + пари. за 1 седмица.

Balance: $ 5.7240 USD
Image views: 26046

Сайта има месечно 1 милион уникални посетители.
 
Що просто не издебнете някой клиент и да му консултирате сайта? Много повече кинта пада за краткия период от време, а и се трупат стабилни връзки. Някак с предразсъдък гледам на тези афилиейти, въпреки че познавам хора, които изкарват наистина добри пари от тях. Със сигурност обаче, ако си от другата страна на нещата (ти да си системата, а не потребителя), ще изпаднат много повече пари и си мисля, че една такава инвестиция би си заслужавала повече похарчения ресурс от време и пари.
 
efond каза:
National Geographic примерно :D

до момента съм качил около 300 снимки на National Geographic.

когато на някоя снимка има url към сайт - ти един вид правиш реклама на този сайт. когато няма url никой неможе да докаже, че е негова снимката.
 

Горе