Писане на статии на български. Главно в областта на красотата, здраве, диети и т.н

Aglaq

Active Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
От понеделник /11.03/влизат в сила нови цени за написване на уникална статия. Те са:

200-300 думи - 3 лв.
300-400 думи - 4 лв.
400-500 думи - 5 лв. и т.н

За по-сложни или големи проекти цените са по договаряне.

Тук може да видите двете нови услуги, които предлагам http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=40697


Статиите са 100% уникални - проверени с Адвего плагиатус!

Приемам плащане с ePay, банков превод и в много крайни случаи PayPal.

Може да се свържете с мен чрез ЛС, на petqmivanova @ gmail.com и на скайп petq884.
 
Последно редактирано:
От: Писане на статии на български. Главно в областта на красотата, здраве, диети и т.

След като coolice ти отдели поста в отделна тема можеш да я украсиш и напудриш, че така постничка няма да хване око. Нека представянето ти говори вместо теб :wink:.
 
От: Писане на статии на български. Главно в областта на красотата, здраве, диети и т.

За контакти petqmivanova @ gmail.com, ЛС или скайп petq884
 
Последно редактирано:
От: Писане на статии на български. Главно в областта на красотата, здраве, диети и т.

Много добре и бързо се справя момичето и статиите на добро ниво.
Препоръки от мен.
Ето тук можете да видите друга нейна статия: http://zazdraveto.eu/hranata-kato-lekarstvo/
 
От: Писане на статии на български. Главно в областта на красотата, здраве, диети и т.

Здравейте, това са първите статии:

1. Билки срещу синузит – 302 думи
2. Да защитим кожата през зимата – 255 думи
3. Диета срещу целулит – 360 думи
4. За нежна кожа на тялото – 311 думи
5. Да останем във форма и през зимата – 303 думи

Съвсем скоро ще има още. Ако имате въпроси не се колебайте - питайте!

ПРОДАДЕНИ!
 
Последно редактирано:
От: Писане на статии на български. Главно в областта на красотата, здраве, диети и т.

Здравейте, това са новите теми:

1. Витилиго - 433 думи - 4 лв.
2. Студова алергия - 303 думи - 3 лв.
3. Етерични масла - приложение - 469 думи - 4 лв.
4. Розовото масло - блаженство за кожата и сетивата - 506 думи - 5 лв.
5. Разширени пори - 303 думи - 3 лв.

Продадени!!!
 
Последно редактирано:
От: Писане на статии на български. Главно в областта на красотата, здраве, диети и т.

Към темите, на които пиша добавям: туризъм, забележителности и мода.
 
От: Писане на статии на български. Главно в областта на красотата, здраве, диети и т.

Добавям и още две статии:

6. Стрии - как да ги премахнем - 302 думи - 3 лв.
7. Идеален маникюр - как да го постигнем вкъщи - 308 думи - 3 лв.

Продадени!
 
Последно редактирано:
От: Писане на статии на български. Главно в областта на красотата, здраве, диети и т.

Добавила съм още теми.

За красива коса - 536 думи - 5 лв.
Красивата кожа няма възраст - 508 думи - 5 лв.

Продадени!
 
Последно редактирано:
От: Писане на статии на български. Главно в областта на красотата, здраве, диети и т.

Здравейте,
днес направих доста размествания, за да направя темата по-прегледна. В началото съм поставила новите теми и цените. Когато имам нова статия ще я добавям в първият пост, а когато продам някоя ще я трия. Така мисля, че ще е по-удобно.
 
От: Писане на статии на български. Главно в областта на красотата, здраве, диети и т.

Здравейте, добавила съм нови теми, това са номера 10, 11 и 12.
 
От: Писане на статии на български. Главно в областта на красотата, здраве, диети и т.

Промяна в пакетната цена на статиите. За повече информация на лично съобщение или на [email protected]
 
От: Писане на статии на български. Главно в областта на красотата, здраве, диети и т.

Здравейте,

добавени са три нови статии, номера 13, 14 и 15. За да "разчистя" място за нови статии, обявявам промоция до края на януари.
 
От: Писане на статии на български. Главно в областта на красотата, здраве, диети и т.

Портфолиото ми харесва !
Успех !
 
От: Писане на статии на български. Главно в областта на красотата, здраве, диети и т.

Портфолиото ми харесва !
Успех !

Благодаря!
 
От: Писане на статии на български. Главно в областта на красотата, здраве, диети и т.

Половината статии са продадени, останалите са с намалена цена!
 
От: Писане на статии на български. Главно в областта на красотата, здраве, диети и т.

Тъй като статиите се задържаха непродадени, обявявам по-ниска цена на бройка. Всяка от тях е с цена 2 лв.
 
От: Писане на статии на български. Главно в областта на красотата, здраве, диети и т.

Здравейте, предлагам две статии:

1. Блясък в косите - 438 думи - 4 лв.
2. За красива шия и деколте - 366 думи - 3 лв.
 
От: Писане на статии на български. Главно в областта на красотата, здраве, диети и т.

Здравейте, в момента съм свободна за поръчки.
 

Горе