Предлагам: Писане на статии на български език, PR материали, описания на продукти, качване на продукти, редакторска дейност

Lena

Member
Рейтинг - 80%
4   1   0
Предпочитам дългосрочна работа, но няма да върна и хора с еднократни поръчки. Занимавам се отдавна и обещавам да останете много доволни. Цената на статиите е 1 лв за 100 думи, а за другите дейности - по договаряне. Работя с всякакви системи. Успешна седмица на всички!
 
Работил съм на няколко пъти с Lena, коректна е и съм много доволен от статиите. Препоръчвам.
 
  • Like
Реакции: Lena
Статиите са добри. Първите идват бързо. Но последните така и не си ги получих. А минаха два месеца откакто съм ги платил.
 
Съжалявам за закъснението, казах преди Нова година, но не успях. :(
Изпратих ти последните двечки + една безплатна статия като подарък, като се надявам да компенсира поне малко неудобството, което причиних. ЧНГи много здраве и усмивки през новата година!
 
И да използвам повода, че нали Новата година си е традиционно време за равносметки, благодаря на платформата, към чиято функционалност /признавам си/, навремето подходих меко казано скептично, за това, че вече толкова много време не престава да ме свързва с ТОЧНИТЕ хора.



Именно тук съм намирала /и продължавам да намирам/ партньори за съвместни проекти, с които работим успешно и пазим най-хубави спомени от сътрудничеството си.



Като се замисля от колко време насам се издържам и оцелявам точно чрез Предприемач.ком, мога да напиша само една дума, която ще каже абсолютно всичко – благодаря!



Благодаря на форума, на хората в него и в частност на теб, Blinky, когото не познавам, но, оказва се, имаш голяма роля в моя скромен живот :)

Много късмет и успехи през 2020 година!
 
Горещи препоръки и от нашия екип. Работим вече дълго време заедно и можем да кажем само хубави думи. Успех!
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Lena

Горе