Търся: Писане на статии на WordPress тема

Уърдпреско

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся човек за редовно писане на статии.

Повече информация:
  • На български език.
  • По една статия на седмица. Може да ми ги пращате накуп, един път месечно, или както прецените.
  • Високо техническо ниво. How-to, сигурност, трикове, ревюта на добавки/теми, оптимизации и т.н. Новини също, ако новината е наистина полезна (например нова версия на WordPress и промените в нея).
  • 1000-3000 думи. Не е нужно да е SEO-оптимизиран текст, важното е да бъде полезен.
  • Грамотно написан текст.
  • Държа текстовете да са уникални, не просто пренаписани или преведени.
  • Изображенията ще ги правя аз (тук не броя screenshot, ако статията е how-to). От вас се иска само текст.
  • След уточняване на детайлите, комуникацията ще става чрез email или телефон. Най-удобно ми е чрез email.
  • Оставям възможност за себе си да потърся друг човек, ако не съм доволен.
При интерес, моля изпратете ми на лично цени и портфолио с 2-3 публикувани статии на техническа тема.

Благодаря!
 
Здравейте, Александра!

Както обясних в лично съобщение, търся малко по-различен човек.

Поста още е активен. Който има интерес да драсне тук или на лично.
 
Търси се отново.

Искам да подчертая, че ми е нужно уникално и авторско съдържание. Не пренаписано, преведено или завъртяно през софтуер.
 
Това с оригиналния авторски контент ми се вижда най-трудното, особено ако трябва да е за мейнстрийм аудитория.

Всичко възможно за WordPress е изписано, изговорено, публикувано, монетизирано.
 
Има си новости по които може да се дърдори... а статии от типа "топ 5 теми" никога не са излишни
 
Това с оригиналния авторски контент ми се вижда най-трудното, особено ако трябва да е за мейнстрийм аудитория.

Всичко възможно за WordPress е изписано, изговорено, публикувано, монетизирано.

Не става въпрос да пишат статии на тема, която никъде другаде не е споменавана. Трудно е, защото копирайтърите са свикнали на лесното :)

Има си новости по които може да се дърдори... а статии от типа "топ 5 теми" никога не са излишни

За хубав контент трябва време и проучване. Мен ме бива в друго, не в писаници. За това предпочитам да платя, но ако ще дам 50-100-200лв за текст, държа да е уникален.

Статиите от типа "топ 5 теми" или да преведа някоя от английски език мога сам да си ги напиша.

Пишете ми на лично съобщение, мога да Ви напиша текст, какъвто Ви трябва.

Поздрави

Здравейте,

Моля, изпратете портфолио с 2-3 публикувани статии на техническа тема. Както съм описал в поста.
 
Търсиш писач, който да e wordpress гуру? Аз поне така го разбирам това с уникалното съдържание.
Не виждам, кой с познания по "How-to, сигурност, трикове, ревюта на добавки/теми, оптимизации и т.н." ще се хване да пише статии за друг, по-скоро ще си води собствен блог.

Ако ти си wordpress гуру, прави уроци, нахвърляй по някой ред кво-що и търси някой сладкодумен (тука @nandibandi може да ти препоръча някой) да ги развива в ала-бала статии :D
 
Търсиш писач, който да e wordpress гуру? Аз поне така го разбирам това с уникалното съдържание.

Правилно го разбираш.

Ако ти си wordpress гуру, прави уроци, нахвърляй по някой ред кво-що и търси някой сладкодумен (тука @nandibandi може да ти препоръча някой) да ги развива в ала-бала статии :D
Идеята ти не е лоша. Аз мога да пиша и съм напред технически, обаче тона ми е изключително груб :hankey:

Нека да мине 2019 и ще отворя нова тема, вероятно за някакво партньорство. За сега само контент ми трябва.[/QUOTE]
 
Че кво ше му е, мене би ме грабнало заглавие от типа: How to или Как да го еба да инсталирам тоо plugin.
 

Горе