Плащам 50 кинта да ви инсталирам WP

Torbalan Trolski

Well-Known Member
Петъчно.

Форума се напълни с обяви на копирайтъри, които взеха да правят сайтове.

И нали съм си гадняр реших да ги прецакам.

Плащам ви по 50 кинта да ви инсталирам WP и още по 5 кинта да ви напиша статия и да я кача в сайта.

За първите 3-ма с отрицателен itrader и яко червена репутация има ревюта.

Ще ви платя по 25 кинта да ви направя сайт и още по 2.50 на статия.

Весел уикенд

Как ши плащаш? Банкова сметка, paypal, туй онуй! Научете се да пишете обяви д'еба! :evil:
Ми както кажеш бе бате. Който взема парата поръчва музиката.
 
Последно редактирано:
От: Плащам 50 кинта да ви инсталирам WP

Петъчно.

Форума се напълни с обяви на копирайтъри, които взеха да правят сайтове.

И нали съм си гадняр реших да прецакам.

Плащам ви по 50 кинта да ви инсталирам WP и още по 5 кинта да ви напиша статия и да я кача в сайта.

За първите 3-ма с отрицателен itrader и яко червена репутация има ревюта.

Ще ви платя по 25 кинта да ви направя сайт и още по 2.50 на статия.

Весел уикенд

Хахха, найс! :lol: Добри ревюта, но не се вписвам в изискванията...

ПП
Чаках аз Петъчната тема и я дочаках!
 
От: Плащам 50 кинта да ви инсталирам WP

Как ши плащаш? Банкова сметка, paypal, туй онуй! Научете се да пишете обяви д'еба! :evil:
 
От: Плащам 50 кинта да ви инсталирам WP

Ревюта има ли:)


А то ги имало изискванията за ревюта:)
 
От: Плащам 50 кинта да ви инсталирам WP

Язък, че не съм зачервен инак щях да се възползвам.
 
От: Плащам 50 кинта да ви инсталирам WP

Сега е момента да си изтупате старите чревни акаунти и да се възползвате от супер уникално яката оферта! :D
п.с. пак замириса на комунизъм с тези червените!
 
От: Плащам 50 кинта да ви инсталирам WP

Ееееее, чешит си беше, чешит си остана! Кога ще се запием? :p
 
От: Плащам 50 кинта да ви инсталирам WP

Все си мислех, че никой не плаща да му инсталират вируси :)
 
От: Плащам 50 кинта да ви инсталирам WP

Плащам ви по 50 кинта да ви инсталирам WP и още по 5 кинта

Торби (нали може така в тази тема?), и аз давам 50 кинта - да ги изпиеме някъде, и още по 5 кинта ще дадем на сервитьорката - ако не е руса, само и само да не ми инсталираш врътпреса?
Даже ще добавя от моите домати за салатата, като бонус.
 
От: Плащам 50 кинта да ви инсталирам WP

Торби (нали може така в тази тема?), и аз давам 50 кинта - да ги изпиеме някъде, и още по 5 кинта ще дадем на сервитьорката - ако не е руса, само и само да не ми инсталираш врътпреса?
Даже ще добавя от моите домати за салатата, като бонус.
За един буркан мед ще ударя едно рамо, майтап няма, симпатичен си ми.
 
От: Плащам 50 кинта да ви инсталирам WP

Не ме кефи офертата! Добави някакво базово сео, инсталиране на модули, също денонощен съпорт, лого дизайн и каквато безумица ми дойде още на акъла, без значение кое време е. Като работата трябва да започва веднага и да се изпълнява в рамките на един астрономичен час! Ще ми плащаш само 300 лв. на месец! Смятам че е добра оферта:)
 
От: Плащам 50 кинта да ви инсталирам WP

Аз не искам ревю, направо за услугата. Искам сайт с 12 статии, тва прай 110лв. Очаквам превод на PayPal [email protected] възможно най-скоро. Мерси.
 
От: Плащам 50 кинта да ви инсталирам WP

Меда го дайте на мен - оправя имунната система! :p Бъдете джентълмени в крайна сметка! Ама му ха!
 
От: Плащам 50 кинта да ви инсталирам WP

ОФФ

Меда го дайте на мен - оправя имунната система! :p Бъдете джентълмени в крайна сметка! Ама му ха!

Даваме, стига да сложиш по-палава снимка /тази точно според мен не се е получила добре :wink:/, онази морската например :shock:

П.П. Без да искам се изтървах :oops:, сори, малката :p
 
От: Плащам 50 кинта да ви инсталирам WP

Относно темата - препоръчвам колегата - точно така работи - както е писал - плаща да го тормозите. Аз лично му взех душата с един сайт и не беше само базова инсталация, че модули ми търси, кода бара за едни визуални глезотии... не помня кой плати онази сметка в Хепито:?:, да приемем, че той - с две думи и пари дава наистина, само и само да врътка вордпреса. 8)
С две думи препоръчвам.
 
От: Плащам 50 кинта да ви инсталирам WP

ОФФ



Даваме, стига да сложиш по-палава снимка /тази точно според мен не се е получила добре :wink:/, онази морската например :shock:

П.П. Без да искам се изтървах :oops:, сори, малката :p

Шшт! Не те е срам! И откъде си я намерил, щото не помня да съм ти я пращала!
 
От: От: Плащам 50 кинта да ви инсталирам WP

Шшт! Не те е срам! И откъде си я намерил, щото не помня да съм ти я пращала!
Я, пак за пращането! Освен меда и гинкобилоба да замезваш8) Срам ме беше като малък:wink:
 
От: Плащам 50 кинта да ви инсталирам WP

Не ме кефи офертата! Добави някакво базово сео, инсталиране на модули, също денонощен съпорт, лого дизайн и каквато безумица ми дойде още на акъла, без значение кое време е. Като работата трябва да започва веднага и да се изпълнява в рамките на един астрономичен час! Ще ми плащаш само 300 лв. на месец! Смятам че е добра оферта:)

Хмммм, верно бе! Как не се сетих да срина и СЕО пазара!

Даваме, стига да сложиш по-палава снимка /тази точно според мен не се е получила добре :wink:/, онази морската например :shock:

П.П. Без да искам се изтървах :oops:, сори, малката :p
Лъчооооооооо! Не ми се заигравай с копирайтърите, че току виж Брини започнала да плаща 2 кинта на 100 думи да пише статии и ми прецака мафията!
 

Горе