Преводач

Здравейте, аз съм преводач. Предлагам смислени преводи, както от английски на български език, така и обратното.
Предоставям готовите материали в най-кратки срокове. Приемам, както дълги, така и кратки взаимоотношения. Очаквам с нетърпение работата ни заедно!
Цена за превод на една страница (до 1800 знака):
  • 5 лв.
Метод на плащане:
  • По банков път.
 
Здравей, и добре дошъл при нас. Може да споделиш порфолио, както и тематика на съдържанието, което ти е ОК за писане. Мерси предварително. И успехи.

П.П: Темата не е много в правилния раздел. ;)
Здравейте, понеже съм нов в занаята нямам портфолио. Мога да ви представя нещо по ваш избор, или да преведа текст по мой избор. Темите, за които ми е ОК да пиша са прекалено много, за да ги изброявам, но тези, за които не ми е са политика и всичко свързано с лекари, болести и т. н. Благодаря предварително за внинанието Ви.
 
Звучи добре. Предполагам и преразкази са възможни? Дори би трябвало да е по-добре и бързо. Ако е така, нека пратя нещо, ако не е проблем. С фактура ли се работи или? Мерси много. :)
Добре, няма проблем. Ако може да ми дадете имейл, по който да комуникираме. Приемам плащания само по банков път. Очаквам вашият отговор!
 

Горе