Предлагайте сайтове за печелене на пари

Добре е, че все пак търсиш работа, защото много начинаещи тук търсят пари без да работят нещо смислено.
 
Сайтове за печелене на пари съществуват, но те са свързани с познания в определени сфери на онлайн бизнеса. Без никаква инвестиция от ваша страна няма да се случат нещата, тъй като тук говорим за бизнес.
 
Аз съм безработна завършила средно образование преди пет години.Сериозна съм и си търся надомна работа без инвестиции.Ако може предложете ми сайтове без да плащам.В много лошо състояние съм
 
Аз съм безработна завършила средно образование преди пет години.Сериозна съм и си търся надомна работа без инвестиции.Ако може предложете ми сайтове без да плащам.В много лошо състояние съм
Така и не каза какво можеш да правиш.
 
Моят съвет е да се насочиш към едно определено нещо и да започнеш да четеш, много да четеш. С тези сайтчета за по 1-2 цента... :D :D :D интернета не може да си платиш накрая на месеца. Копирайтингът е един от най-лесните за учене според мен. Но като цяло не се захващай с 100 неща, защото реално по този начин не може да се фокусираш върху едно определено нещо.
 
Моят съвет е да се насочиш към едно определено нещо и да започнеш да четеш, много да четеш. С тези сайтчета за по 1-2 цента... :D :D :D интернета не може да си платиш накрая на месеца. Копирайтингът е един от най-лесните за учене според мен. Но като цяло не се захващай с 100 неща, защото реално по този начин не може да се фокусираш върху едно определено нещо.
Нали? И аз мисля така. И една маймуна да сложиш, до месец си я направил копирайтър. Фасулска работа.
 
Нали? И аз мисля така. И една маймуна да сложиш, до месец си я направил копирайтър. Фасулска работа.
Разбира се, че не е така. Иска доста четене и практика най-вече. Но реално погледнато не е трудно да се започне. Не ме разбирай погрешно.
 
Разбира се, че не е така. Иска доста четене и практика най-вече. Но реално погледнато не е трудно да се започне. Не ме разбирай погрешно.
Аз, подобно на колегата, бих се намесил за лек коментар. С това образование и липса на базови познания за правопис, граматика и начин на изразяване, ще да се окаже доста по-сложна задача.

По принцип, да си копирайтър, на пръв поглед, изглежда лесно. Да преработваш, пренаписваш и интерпретираш материали не е мисия невъзможна, но не това се търси в задачата. Наситеността на нови "атрактивни личности" в бранша си има своите негативни за такива като мен и @desoe.

А, лично мое мнение е, че трябва да имаш и минимална доза талант и усещане за нещата, за да можеш да създадеш, развиеш и поставиш личен почерк на всеки материал. Тук имам предвид изцяло контент мейкърите и смислените "драскачи" на уникални статии. Въобще няма да споменавам богатата обща култура и любознателността към разнообразни, било то и специфични, материи.
 
Моят съвет е да се насочиш към едно определено нещо и да започнеш да четеш, много да четеш. С тези сайтчета за по 1-2 цента... :D :D :D интернета не може да си платиш накрая на месеца. Копирайтингът е един от най-лесните за учене според мен. Но като цяло не се захващай с 100 неща, защото реално по този начин не може да се фокусираш върху едно определено нещо.
Прав си... в наши дни всеки 2-ри е копирайтър, тъй като се учат много бързо. Нема значение, че после клиентите се чудят откъде им е дошло. Имаше тук едни момичета, викат аз пиша есета и истории и съм копирайтър :) абе въобще шоуто е пълно!
 
Има ли такива сайтове
Вижте по всяка вероятност сте чували истории за сайтове, на които цъкате по разни реклами и те Ви дават 0.00001$. Не искам да Ви разочаровам но тези сайтове са пълни ментета и въобще не си заслужава да си губите времето с тях. Пари от интеренет се изкарват със знания, а ако няма и знания, тогава с инвестиция. Така например, ако вашето амплоа е писането на текст, работа с Photoshop, програмиране, дизайн, изработка на сайтове или друго, можете да спечелите пари. Ако нямате подобни умения, то тогава е по-добре да се насочите към наземните работодатели, които ще Ви дават месечно възнаграждение за нещо, което Ви харесва.

Разбира се, не е проблем, че сте със средно образование. Има подходящи курсове, които правят чудеса с начинаещите, може би ще е добре да се насочите към тях, а след това да се завърнете тук, и да приложите наученото на практика, за да вземете парата и да си свиркате. Пожелавам Ви успех и всичко най-добро!
 

Горе