Предлагайте сайтове за печелене на пари

Не знам защо, но всички разбират написаното от мен горе, като че ли едва ли не копирайтингът е елементарен. Не е така, но е факт, че се учи лесно, стига да имаш желание разбира се. Никъде не съм казал, че е лесно при положение, че и аз преди доста години писах статии. За всяко едно нещо трябва да се положи труд.
 
Здравейте, @HasibeTo

Интересно предложение за работа без инвестиция, а анжираност и време е афилиейт маркетинга. Посредством афилиейт линкове, които помествате (Ваш уебсайт, Ваш блог, фейсбук, форуми и др.) можете да печелите пари. Когато Ваш получател направи покупка чрез Вашите препоръчки, Вие получавате комисионна, изразена в процент от продажбата.

Поздрави,
MyLead
 
Това е точно по IQ-то на бъткойнърите, викайте ги в темата, и либетарианеца и той, да обясни веднага колко е лоша инфлацията и колко са лоши банките и как долара не струва нищо.
 
Това е точно по IQ-то на бъткойнърите, викайте ги в темата, и либетарианеца и той, да обясни веднага колко е лоша инфлацията и колко са лоши банките и как долара не струва нищо.
Абе не мога да ти хвана спатиите. По едно време шилваше, че хората си удвоявали парите за нула време и всички трябва да сме в крипто. Сега изведнъж бъткойнъри, IQ-та , либертарианци и какво ли не.
 
И аз викам Ремайнд здраво нахлеби от криптота и затва не се вясва вече тука..
 

Горе