Предлагам дропшипинг

stopcryy

Member
Здравейте предлагам услигите си като дропшипинг

Като цяло искам да продавам вашата стока в моя сайт.
За % ще се разберем..
Насочил съм се към модата..
За повече информация,пишете в темата.
Също така ще се радвам да опишите крактко с какво се занимава вашата фирма
 
Здрасти, личи си че нямаш никакъв опит. Лошо няма, хубаво е че имаш желание, но ти препоръчвам да прочетеш няколко теми във форума относно дропшипинга, а след това ползвай търсачката и ще намериш хора, които предлагат дрехи, обувки и т.н. Успех
 
Здрасти, личи си че нямаш никакъв опит. Лошо няма, хубаво е че имаш желание, но ти препоръчвам да прочетеш няколко теми във форума относно дропшипинга, а след това ползвай търсачката и ще намериш хора, които предлагат дрехи, обувки и т.н. Успех

Като цяло прав си нямам опит с дропшипинга.Но имам опит с реклами/маркетинг потенциялни клиенти което е добре за мен..И да като цяло разгледах преди това и прочетох някой теми и реших пак да пусна тема :)...
 
Здравейте предлагам услигите си като дропшипинг

Като цяло искам да продавам вашата стока в моя сайт.
За % ще се разберем..
Насочил съм се към модата..
За повече информация,пишете в темата.
Също така ще се радвам да опишите крактко с какво се занимава вашата фирма
Приятел, важното е че имаш желание, а щом имаш желание можеш да постигнеш всичко с малко постоянство. Моя съвет е да прочетеш няколко теми тука, има много за продажбите и като цяло за дропшипинг. Друго нещо, трябва да проучиш нещата с НАП, данъци работи софтуер и др тъпотии от нап. Също така може да потърсиш и в гугъл за инфо, съвет-търси на английски.
 
Здравейте, имам стока за предлагане в дропшопинг, и аз нямам опит. Фирмата ми се занимава с бански и елегантни дрехи. Мога да ви изпратя снимки. Можете да ми пишете на [email protected]
 
Здрасти, пиши ми на Л.С - аз продавам електроника, над 4000 продукта онлайн и още над 10000 на склад (качват се поетапно на сайта)
Mladtehnik.com - ако ти допадне стоката аз работя на този принцип както в България, така и за ЕС (Ebay, amazon)
0876773093 - Георги Колев
 
Здравейте, имам стока за предлагане в дропшопинг, и аз нямам опит. Фирмата ми се занимава с бански и елегантни дрехи. Мога да ви изпратя снимки. Можете да ми пишете на [email protected]
В допълнение, влязох в контакт с дамата и потвърждавам че е бърза, коректна и предоставя необходимата информация за комфортна работа.
 

Горе