Предлагам преводи от и на английски език

lili

Member
Рейтинг - 100%
21   0   0
Здравейте,

Занимавам се с преводи от и на английски език, вече повече от десет години. От моя страна мога да предложа коректност, персонално отношение към възложения проект, както и качествено изпълнение, изразено във внимание към детайлите от гледна точка на граматика и пунктуация.
Мога да се справя и със специализирани преводи – оптимизация, психология, медицина, счетоводство, риболов, агрохимични препарати, технологии и други.

Цените, на които работя, са следните:
Превод от английски на български език – 7 лв. за преводаческа страница от 1800 символа, със спейсовете.
Превод от български на английски език – 8 лв. за преводаческа страница от 1800 символа, със спейсовете.

Занимавам се също така и с преразказване на статии от английски на английски, и от български на български, като процентът уникалност се проверява със съответна програма.

Цената за перифразиране на английски език е минимум 0.02 ст. на дума, като за по-специфична тематика, цената е по договаряне.

Перифразиране на тест на български език – 500 думи – 5 лв.

Също така пиша и авторски статии на двата езика.


За по-обемни проекти, може да се договори допълнителна отстъпка.

За експресни поръчки (в зависимост от количеството, което е необходимо да бъде готово в рамките на 12 или 24 часа), цената е по договорка, съответно завишена от гореспоменатите цени.

Приемам запитвания и за превод на немски и турски език. Работя с две колежки, които нямат възможност да използват форума, но може да ми пишете, ако се интересувате от превод и на тези два езика.



Може да ми пишете на лично съобщение, или на имейл [email protected]
 
Последно редактирано:
От: Предлагам преводи от и на английски език

Не успявам да отворя файла, дали може да ми изпратите някаква част да погледна?
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

Работих с нея по един мой проект и съм много доволен. Справи се отлично със задачата препоръчвам я.
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

Малко повдигам темата, като мога да предложа и преводи от и на немски език .
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

Здравейте, колеги!

Ако някой има нужда от превод - от или на английски език, в момента мога да поема поръчки. Очаквам предложения.

Приятна вечер на всички!
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

Здравейте, имам нужда от превод на писмо от български на английски език. Текста е около 600-700 думи. в него има няколко въпроса към наш бъдещ бизнес партньор и кратък текст в които се описва схемата на работа (dropshipping). Можете ли да направите превода в рамките на 2 дни т.е до 3.06.2012г.
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

Здравейте,
мога да направя превода в неделя вечерта. Може да се свържете с мен на скайп lilitodi
или на имейл lilito[email protected]
 
Последно редактирано:
От: Предлагам преводи от и на английски език

Здравейте!
Услугата е валидна отново само на английски език.
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

аз търся преводач за моята книга,тя е на български,искам да я преведа на английски.
офертата ви, ми се вижда скъпа.ще може ли да се договорим за цената?:)
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

аз търся преводач за моята книга,тя е на български,искам да я преведа на английски.
офертата ви, ми се вижда скъпа.ще може ли да се договорим за цената?:)
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

Здравейте,

отговорила съм ви на имейла.

Поздрави. Лили
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

Здравейте,
ако има колеги, които търсят човек, с когото да работят дългосрочно и имат нужда от превод на и от английски език, ще се радвам да се свържат с мен!

Хубав ден!
 
Последно редактирано:
От: Предлагам преводи от и на английски език

Също така забравих да добавя, че мога да правя превод и на ВИДЕО файлове.
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

Здравей, пренаписване на статии на EN правиш ли?:)
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

Да, правя и авторски и перифразирани (преразказани) статии :) Ще пиша на лични.
 
От: Предлагам преводи от и на английски език

След два дена ще съм отново свободна за поръчки. Ако някой има желание да поръча преводи или статии, може да се свърже с мен :)

Хубав и усмихнат ден!
 

Горе