Предлагам разни неща!

Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте!

Това е първата ми тема, затова предварително се извинявам, ако не съм успяла да я формулирам добре.

Предлагам услугите си като автор на web content. Старала съм се статиите ми да са смислени, а не просто ключови думи с пълнеж между тях. Писала съм в различни сфери, например козметика, хранителни добавки, парфюми, техника, онлайн пазаруване, обзавеждане и художествена литература. Ако някой се интересува, мога да му изпратя да погледне вече написани от мен материали на различни теми. Първите трима желаещи може да получат безплатно конкретна статия, написана специално по техните изисквания.

Приблизителната цена за услугите ми при писане на авторски статии е около 1 лв. за 100 думи, като в зависимост от конкретния случай и обема за работа, може да има и предоговаряне на тази цена. Цената ми за статии за каузи, в които вярвам, е 0 лева, независимо от дължината, ако клиентът докаже, че няма да използва статията с цел печалба. Моля да не злоупотребявате с това все пак :)

Можете да ми пишете за повече подробности тук, в тази тема, или на лично съобщение!

Приемам плащане по банков път и по Еконт.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам разни неща!

Сега ще ти драсна на лично с идея за ревю статия. Успех с намирането на клиенти.
 
От: Предлагам разни неща!

Съветвам те да сложиш цени и отстъпка за първите ти клиенти, които ЩЕ плащат. Също така е добре да уточниш какви методи за плащане приемаш. Така ще видят дали им е изгодно да работят с теб или не, пък тогава се минава на втора фаза - допълнителни уговорки за качество и т.н.

Колкото повече информация, толкова повече улесняваш потенциалните клиенти.

Успех!
 
Като направиш няколко, ще ни покажеш ли портфолиото си. :) Ще се радвам да видя уменията ти. :) Ако имаш безплатни статии, бих се възползвал от една. А на ЕН пишеш ли? Или превеждаш ли? Мерси и успехи. :)
 
От: Предлагам разни неща!

Здравейте пак :)

Нещо ми заби компът от многото отворени страници, не съм сигурна успях ли да отговоря на всички, а може на някои и по повече пъти да съм отговорила.

На kamentk ревюто ще е безплатно - беше първият, който пожела, и темата ми е една от най-любимите :)

sabir беше вторият - темата е нещо, върху което никога не съм писала, но смятам, че е редно, ако иска, да му напиша безплатна статия. Дори и на тази тема, но не ми е в компетенциите.

Blinky, и сега мога да ти метна някои готови и вече продадени текстове на имейл, за да ги погледнеш. На английски не пиша, тъй като не го владея добре, случвало се е да превеждам на български - или технически текстове в област, в която съм компетентна, или по-общи текстове без специализирана терминология. Ако желаеш статия, ти ще си третият :)
 
Последно редактирано:
От: От: Предлагам разни неща!

Съветвам те да сложиш цени и отстъпка за първите ти клиенти, които ЩЕ плащат. Също така е добре да уточниш какви методи за плащане приемаш. Така ще видят дали им е изгодно да работят с теб или не, пък тогава се минава на втора фаза - допълнителни уговорки за качество и т.н.

Колкото повече информация, толкова повече улесняваш потенциалните клиенти.

Успех!

Права си, ще сложа цена, след като напиша обещаните безплатни статии.
 
Blinky, и сега мога да ти метна някои готови и вече продадени текстове на имейл, за да ги погледнеш. На английски не пиша, тъй като не го владея добре, случвало се е да превеждам на български - или технически текстове в област, в която съм компетентна, или по-общи текстове без специализирана терминология. Ако желаеш статия, ти ще си третият :)
Добре, мерс много за статията. На лично ли да се свържа с теб? Или мейл.
 
От: Предлагам разни неща!

Така, значи аз бях първия поискал ревю.

Преди малко го получих, което значи по-малко от 1 денонощие за изпълнение.
Получих статия съдържаша 850 думи, което е доста, особенно за ревю статия.
Статията е на литературна тематика, като колежката написа, че това и е любима тема, което си личи от статията.
Стила на писане е хубав, грешки не открих. Статията има 96 процента уникалност според адвего, със стандартни настройки, като се има предвид, че има имена на книги, а и текстът започва с цитат. От ревю статията видях, че е вложила старание, което значи, че държи на името си и на начинанието си. В статията няма повторения, еднотипни изрази и подобни, напротив, изказа е разнообразен. Писана е за хората, така че да е максимално интересна за четене.

Първоначално имах една идея за статията, но като я видях се отказах от първоначалната идея да я публикувам в не толкова добър сайт, но я публикувах на друго място, тъй като ми хареса много.

За друго не знам, но литературните теми определено се отдават много на @Лили Гагарин. След няколко месеца планирам да публикувам доста литературни статии в сайта си и търсих човек, но мога да кажа, че го намерих.

С две думи: Горещо препоръчвам колежката.

Линк към статията: "Вечните детски книги"
 
От: Предлагам разни неща!

Здравейте, вчера не писах тук, тъй като имах малко проблеми с влизането в сайта.

Благодаря много за отзивите на kamentk и Blinky.
Вторият кандидат за безплатна статия беше sabir - при него направих всичко възможно да се справя с материята, но нищо не разбирам от бинарни опции - дори и след няколко часа четене по темата не съм сигурна доколко съм разбрала и съм се справила с тематиката :)

Третият кандидат всъщност бяха двама - Blinky и predpriema4.

Статията на Blinky можете да видите тук (после забелязах, че имам малко технически грешки при писането, извинявам се, но я писах много набързо, тъй като в началото не бях доразбрала едно от условията): http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=50326&p=535699#post535699

Статията на predpriema4 е на тема "Какво искат жените?". Все още не съм сигурна дали я е получил, тъй като не е отговорил.

Ще коригирам началния си пост за цените.
 
От: Предлагам разни неща!

Здравейте,

Втория кандидат е вече клиент, за статии Лили ще е човека :D

За сфера от която не разбира - според нея - се е представила страхотно, наистина се вижда когато човек прави нещо с желание.....за срока не е и нужно да споменавам - 6+

Просто ще повторя думите на колегата:

Горещо препоръчвам колежката.

Линк към статията: бинарни опции
 
Последно редактирано:
Колежката ми написа супер статия, много ми харесва. Няма да я линкна, поради огромната завист на Българина.

Горещо я препоръвам. Пише хубаво без грешки и както се казва.. излива си душата в статия ;)

Статията е 100/100 според адвего. :)

Успех!
 
От: Предлагам разни неща!

Благодаря за коментарите - сега видях, че и Касиопея ми е писала много мили думи (трудно се ориентирам още кое какво е), благодаря и за всички съвети, много са ми полезни!
Съжалявам, че от predpriema4 все още не съм получила никаква реакция и отговор, не знам дали е нормално, при положение, че иначе си влиза в сайта.

Да отбележа все пак, че безплатните ревюта свършиха (освен ако не е за случаите, упоменати в началния ми пост) :) Ще пиша пак, когато съм свободна :)
 
От: Предлагам разни неща!

ха-ха- моля, моля! Аз така се оплетох, че направо срам, срам. Мисля си, сега ще е по-добре рейтинг да й вдигна. Кликам за рейтинг и иска да напиша нещо. Пиша първо кратко. Недостатъчно думи. Ама в късото поле. Минавам на по-широкото пиша си осемдесет и отгоре- похвали да видиш! Тогава пък ми дава "тоо мач". Ми сега? Стоя и гледам как да изляза?
А уж тука да не спамя, или троля ... абе лична да ти бях написала, ама нали уж да е по-публично. И вече похвали само на лични, докато се науча.
Но наистина много ми харесаха и двете ти статии като стил, изразяване и патос! А аз съм доста претенциозна ;) така че, ти стискам палци и много се радвам, че и останалите те мотивират да продължиш!
 
От: Предлагам разни неща!

Здравей Лили, все още ли пишеш статии? От септември започвам да набирам хора за това, като мога да ти осигуря толкова работа, колкото поискаш. Знам, че има много време до тогава, но сега видях, че се занимаваш с това и бих искал да знам дали да те имам в предвид. Много държа хората, които пишат статиите да се интересуват силно от съответната тема и затова те моля да ми напишеш на какви теми обичаш да пишеш най-много. :)
 
От: Предлагам разни неща!

Здравей Лили, все още ли пишеш статии? От септември започвам да набирам хора за това, като мога да ти осигуря толкова работа, колкото поискаш. Знам, че има много време до тогава, но сега видях, че се занимаваш с това и бих искал да знам дали да те имам в предвид. Много държа хората, които пишат статиите да се интересуват силно от съответната тема и затова те моля да ми напишеш на какви теми обичаш да пишеш най-много. :)

Здравей, да, пиша. Ако искаш, може да се уточним на ЛС.
 

Горе