Принт он Деманд в Ибей

CryptoInvest

Active Member
Здравейте,
От два-три дни съм качил дизайни на тениски в RedBubble, учудващо имах продажба 2-3 часа след качването на един от дизайните, жалко че продадох кейс :( :D :D :D .Та въпросът ми е, мога ли да използвам техните модели (момчето, което носи тениската+ визуализацията на тениската)? Обмислям, да ги кача в Ибей и направо да правя дропшипинг с "моите продукти". Писах им, до момента няма отговор. Вие как мислите?
Поздрави
 
Здравей! Искам да изпробвам как работи тази система - принт он деманд. Можеш ли да ми помогнеш?
 
Дай някоя тук да видим. Иначе е супер идеята. Ако са уникални дизайни, според мен няма да имате проблеми. Никакви взаимствания, чужд брандинг, и най-вече китайски боклуци (разбирай най-ниско качество, не че са от Китай), защото бързо ще приключи. Иначе това е тренда. Постоянно виждам хора със супер уникални тениски, било то надписи, шарки, кройки, които са ми споделяли, че са си ги взели от интернет и трудно са успявали нещо по магазините така да им грабне вниманието. Дано имаш положителен отговор от тях. Да нямаш проблеми, иначе мисля, че има и дизайни, които могат да се купят и да също така успешни като техните, и ето ти пак бизнес. ;)
 

Горе