Проблем със сменя на има на Фейсбук страница.

manqga

Member
Здравейте колеги , имам проблем със смяната на името на една българска стрнаица. Сегашното име е на кирилица , в името има препинателен знак и това ":) "

Правя вече няколко опита за сменя и не ми се получава, сменял съм доста пъти имена ,но никога на български страници и то на кирилица, искам новото има от кирилица да стана на латеница и да е съвсем различно. Знам че няма как да се смени наведнъж цялото има, а трябва поетапно - да добавиш новото към старото и после да махнеш сторато, то така и не се получава нищо вече 6-ти поредн път.

Получавам това като отговор всеки път и то след 10 часа чакане , а по принцип като съм сменял друг път става за секунди :

Hi, We’re unable to update your Page’s name because your request doesn’t follow our Page guidelines. The name you requested suggests that the subject of your Page has changed or may be misleading. This can be confusing for people who like your Page. Page name change requests that don’t meet our guidelines include changes that may be misleading (example: renaming “I Love New York” to “I Love San Francisco”). Requests that meet our guidelines include removing descriptions from a Page’s name (example: renaming “John Smith, Trainer” to “John Smith”). We understand that you might not know our Page Policies, so we encourage you to learn more: https://www.facebook.com/policies/pages_groups_events?ref=cr Thanks,

В името на страницата ми имам '' Обичам" предполагам че и от там може да идва проблема, пробвах всякакви вариянти, да махна ''Обичам'' , да сложа новото име пред стараото, зад старото, между старото и не става .

Някой сблъсквал ли се с подобен казус ?

Днес мисля да сменя IP-то на Американско , да видим дали така ще излезе нещо.

Поздрави!
 
Променял съм имена на страници, преди година приемаха всякакви промени в името, напоследък често отхвърлят заявките. Апелвам отказа и в някой от случайте след апел променят името. Не съм пробвал с Американско IP, но си мисля, че няма да има значение.
 

Горе