Проблем с контактни форми

bestlap

Member
Здравейте, ще се опитам да бъда максимално кратък с проблема ми. Първо бях с Contact Form 7 и незнаино защо спря да работи пишеш дадено съобщение цъкаш изпрати и всичко зацикля нито се праща съобщението нито дава каквато и да е грешка. Реших да я подменя деактивирах плъгина и инсталирах Ninja . Ужкем я настроих и сега от 10 тестови мейла ми праща 7-8 и 2 -3 отиват незнайно къде. Като кликна на плъгина и под меню с име Submissions всички съобщения ги има, но в пощата в gmail някой липсват незнайно защо :(

п.с възможно ли е нещо сайта ми да откача или от какво би зависило това да праща мейли
 
Здравейте, ще се опитам да бъда максимално кратък с проблема ми. Първо бях с Contact Form 7 и незнаино защо спря да работи пишеш дадено съобщение цъкаш изпрати и всичко зацикля нито се праща съобщението нито дава каквато и да е грешка. Реших да я подменя деактивирах плъгина и инсталирах Ninja . Ужкем я настроих и сега от 10 тестови мейла ми праща 7-8 и 2 -3 отиват незнайно къде. Като кликна на плъгина и под меню с име Submissions всички съобщения ги има, но в пощата в gmail някой липсват незнайно защо :(

п.с възможно ли е нещо сайта ми да откача или от какво би зависило това да праща мейли

Суперхостинг?
 
Върни някоя от предходните версии на cf7, и при мен имаше проблем след ъпдейт. Като върнах по-стара версия на плъгина, имейлите започнаха пак да се изпращат.
 
Тия, които се занимавате активно с уърдпрес, ви е 100% задължително абонамент - уърдфенс нюз. Ако бяхте по-заинтересовани, щяхте да знаете, че тая контакт форм 7 е фул с дупки, пропищели са половината нет от нея, даже гледах некъде глупа - анти контакт форм7 :)
Ако не можете да я ръчкате на кодово ниво или (по-лошото) не и разбирате настройките, по-добре изобщо не се занимавайте с тоя плъгин, ще патите много.
Сега, дори предполагам, че и след ънинстала е оставила една торба л..на. А може и изобщо да са ти пробили сайта. Препоръчвам да си направиш цялоста ревизия на сайта, ако искаш да си сигурен, че всичко ти е ток, дори да няма симптоми на някакъв видим проблем.
Ако все пак нямаш вариант да я смениш на този етап, сложи й допълнитела капча някаква задължително.
 
Писах си 2 часа със съпорта, първо ми казаха като проблем, че съм избрал php 8.0 и ме посъветваха да го сваля на 7.4 свалих го и хептен се прецака контактната форума. После ми върнаха този мейл и за сега всичко работи коректно >>

/ Корекцията която направих е да променя TLS на SSL (което реално създаваше проблеми) и mail.st-wedding.com на името на сървъра (просто защото сертификата на името на сървъра се поддържа и подновява от наша страна, не от Ваша)
Към момента успешно изпратих писма към два различни мейл доставчика и се получиха - моля да проверите и от Ваша страна, като ни сигнализирате при необходимост от допълнителна информация, или съдействие.
/
 
Ето ти го, пак са я пробили - линк
Определено за това ти е забивало. Сега си друг плъгин, но си провери целия сайт до като е пресно, после ще се чудиш кое кво е
 
Ето ти го, пак са я пробили - линк
Определено за това ти е забивало. Сега си друг плъгин, но си провери целия сайт до като е пресно, после ще се чудиш кое кво е
Това е друг модул, който работи с cf7. Повечето уязвимости идват точно от такива адони. Самата cf7 е сравнително окей. Имаше преди време инфо за дупка свързана с качването на файлове през формата, но доколкото си спомням е била пробита само първо ниво на защита, т.е реално не е можело да се качи зловреден файл.
 
Да видях после, че е адон към цф7. Беше, късно, видях мейла, и си викам каква случайност, точно за това говориме :)
Така или иначе вече си без нея, и по-добре ;)
 

Горе