Проблем с uTorrent

Miss Klassnaya

Active Member
Здравейте,

Не знам това ли е правилният раздел, но пускам темата тук.

От вчера забелязах проблем с uTorrent на два различни лаптопа. На единия лаптоп скоростта на сваляне не надвишава 2.0MB, докато при другия, който дори е с по-стара версия на uTorrent, скоростта достига до 9.0MB. И двата са свързани към едно Wi-Fi. Погледнах дали не съм сложила лимит за сваляне - не съм. На какво може да се дължи тази разлика в скоростта? Да вмъкна, че единият лаптоп(с високата скорост) е геймърски, а другия съвсем обикновен бизнес лаптоп. Какво ли не "рових" в настройките и нищо.
 
От: Проблем с uTorrent

Ти пък цяла статия и даде да си чете момичето. Колегата иска да ти каже, че по-бизнес машината, както си го кръстила единия, явно няма n стандарт ели пък ас, сугурно е само с bg което води до по ниската скорост. Много малко инфо си дала, за да гадаем! Пишеш, че от скоро си го забелязала това разминаване, а преди как беше или не си обръщала внимание? Вържи му един кабел на бизнес бука и виж как е или просто им пусни по един speedtest.net и сравни скоростите на двата, ако са еднакви, проблема е в uTorrent, ако има драстична разлика - колегата ти е обяснил проблема. При всички положения драсни с повече инфо тук.
 
От: Проблем с uTorrent

Виж тази тема: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=53671

Почти съм сигурен, че това ще е причината. И аз като си пуснах 50 mb/s се чудих защо така.
 
От: Проблем с uTorrent

Един и същи торент ли сваляш и на двата лаптопа?
По принцип новите версии на utorent са много зле - реклами, копачи и всякакви шитни, затова мини на нещо 2.Х примерно ...
 
От: Проблем с uTorrent

Аз минах на qbittorent. Идеална работа ми върши. Има и български език.

Един и същи торент ли сваляш и на двата лаптопа?
По принцип новите версии на utorent са много зле - реклами, копачи и всякакви шитни, затова мини на нещо 2.Х примерно ...
 
От: Проблем с uTorrent

Ти пък цяла статия и даде да си чете момичето. Колегата иска да ти каже, че по-бизнес машината, както си го кръстила единия, явно няма n стандарт ели пък ас, сугурно е само с bg което води до по ниската скорост. Много малко инфо си дала, за да гадаем! Пишеш, че от скоро си го забелязала това разминаване, а преди как беше или не си обръщала внимание? Вържи му един кабел на бизнес бука и виж как е или просто им пусни по един speedtest.net и сравни скоростите на двата, ако са еднакви, проблема е в uTorrent, ако има драстична разлика - колегата ти е обяснил проблема. При всички положения драсни с повече инфо тук.
Аз открай време повече от 2.0 MB не достигах. Сега дойде проятелят ми с геймърския лаптоп и затова забелязах разликата. Иначе щях да си живея в неведение. :D

Един и същ торент свалям, да. Като се прибера ще пусна спийдтест и ще пиша. Иначе преди да си купя рутера, който е TP-LINK TL-WR740N, бях с кабел и пак повече от гореспоменатата скорост на сваляне не съм достигала.
 
От: Проблем с uTorrent

Здравейте, аз също имам доста странен проблем с uTorrent-ta, показва ми го като "въпросителен" и като тръгна да го отварям ми излиза грешка че windows може да го намери?! След това пробвам да си изтегля др. и веднага анти-вирусната ми го блоква.... Ако някой може да помогне.
 
От: Проблем с uTorrent

Май по-новите Юторенти имат бъг, и аз съм имал подобен случай и оправих като доунгредйнах до 3.4.3 (build 40760), и се оправи поне при мен.
http://www.filesoul.com/software/uTorrent/3-4-3-Build-40760/
От дясно цъкни Download this version.
 

Горе