Проблем с WP сайт - просто изчезна

bgtifo

Well-Known Member
Здравейте,

имам следния проблем. Имам сайт на WP на безплатен хостинг в Awardspace.com. Днес работих по него, качих нова тема, че старата беше зле... изведнъж докато разпределях разни постове по категории сайта изчезна и след като се опитам да вляза в домейна/wp-admin и ми излиза предложение да инсталирам Wordpress. Излизат ми възможните езици, да избера парола, юзър нейм и т.н.

Какво според вас се случва със сайта ми. Писах на съпорта, но днес е неделя, така че скоро няма да ми отговорят, то и без това услугата е безплатна, така че се съмнявам скоро да ми отговорят.

Какво може да е станало?

Предварително благодаря за отговорите!
 
изтрито е нещо в базата данни, и или целия сайт, не ползвай безплатни хостове за важни проекти, моли се да имат бекъп и да свалиш поне сайта
 
Ако имаш достъп до фтп, изтрий(преименувай) папката на новата тема.
 
@pepo_999

Благодаря за отговора колега... проектът не е важен, а е просто един мой експеримент...

От поддръжката се свързаха с мен, макар че е неделя :)

Проблемът е, че съм направил много заявки към базата данни.

Решението е да се влезе в базата и да се избере възстановяване с 1 клик.

Пиша го за хората, които може да имат такъв проблем.

Може да заключите темата!
 
Нека седи темата. Иначе, фри хостовете резват при заявки, това им е един от лимитите. Нормално. Честно казано, ако искаш адекватни експерименти, правиш localhost, иначе го набутваш някъде при други проекти с някакъв събдомейн, за да може да е видим по-лесно за тези, пред които ще го показваш.
 

Горе