Продава се: Продавам интернет Online магазин подходящ за подарък

nikolov42

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте колеги, в духа на последващите празници ще опитам да разчупя стереотипите с предложение:

Един от най-обичаните празници за влюбените е Свети Валентин.
Тази година бъдете креативни и изненадайте вашия любим човек с необичаен, но стойностен подарък.
Подарете ето този Online Интернет магазин
http://stoki.prodava.online/bg/
подготвен специално за тази цел.
Подарете го, на ваш близък до сърцето човек, с много любов и бъдете сигурни, че подарявате не само любов, а и бизнес начинание и самостоятелно бъдещо развитие.
Почти съм убеден, че изненадата за вашите любими ще е повече от приятна.
Към момента магазинът е разположен на платен хостинг до декември 2018 г. на subdomain. При желание веднага може да подменим домейна с ваш.
При сделка ще прехвърля акаунта при хостинг доставчика на ваше име или бъде преместен на друг хостинг с друг домейн и да бъде зареден с продукти по ваше желание.
За в бъдеще няма да дължите никакви допълнителни такси и абонаменти към мен.
Готов, инсталиран, конфигуриран, тестван-работи коректно. Според мен има достатъчна функционалност за извършване на коректни продажби в интернет на всякакви разрешени от закона стоки.
Многоезичен с много възможности за опериране в различни държави.
При преместване оказвам пълно съдействие.
Уточнение:
Продавам магазинът във вида в който е показан, като готов конфигуриран магазин за извършване на интернет търговия без продуктите в него./те са демонстративни и не се предлагат към сделката/.
Цена трудно бих конкретизирал преди да сме уточнили в детайли какво конкретно ще се желае при придобиването, но ви уверявам, че е приятна и допустима.
На разположение съм за провеждане на разговор за обсъждане и уточняване.
Ако този вариант не ви допадне с удоволствие ще ви предложа и други.
Хубав и успешен ден!
[email protected]
 

Горе