Продавам няколко статии

Msecurity

New Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Статиите бяха за няколко мои проекта, от който се отказах и си останах само със статиите, имам още статии но тях на 1-во време не мисля да ги продавам. Статиите са на тематика: компютърни мрежи, видеонаблюдение.

Основи на компютърната мрежа - 428 думи
В миналото, когато двама души са искали да обменят данни помежду си, те са разчитали на флопи дисковете и CD-ROM. Тези начини за споделяне на данни между отдалечени компютри много често е трудно и много досадно, особено ако файловете ще се споделят много често.[FONT=&quot] Поради трудностите Който видяхме по-горе при предаване на данни между компютрите, са възникнали идеи за свързване на два или повече компютъра...[/FONT]

Как да си поправим компютърната мрежа - 333 думи
Когато имаме проблеми с нашата компютърна мрежа едва тогава разбираме колко сложно нещо е тя. Понякога при една проста проверка можем да направим така че нашата мрежа да заработи отново. Можем да изолираме проблема временно ....

Как да станем преуспели мрежови специалисти
- 242 думи
В една фирма компютърният техник играе много важна роля за развиването на бизнеса и за постигане на по големи резултати. Като неговата работа се състои във това да изгради и поддържа локалната мрежа (LAN) и също така да я свърже със глобалната мрежа (WAN). Наред с това той като компютърен специалист ....

Куполните камери незаменими за охранителните цели
- 419 думи
Има много видове куполни камери на разположение в зависимост от областта им на действие и употреба. Най популярните куполни камери са: Дневна и нощната инфрачервена куполна камера; Обикновената куполна камера; Куполна камера за нощно виждане;[FONT=&quot] Те се използват в повечето случаи в закрити помещения например: правителствени сгради, училища, болници, търговски центрове, музеи, банки и други обществени места. [/FONT]Една от тези полезни камери ....

Няколко съвета за инсталиране на куполна камера - 405 думи
Куполната камера е чудесен избор за домашната система за сигурност, тъй като камерата е скрит вътре в купола. Крадците не знаят на къде точно е насочена камерата, което ги притесненява още повече за това, че могат да бъдат заловени. Куполните камери предлагат редица предимства, когато се използват като част от системата за сигурност у дома. Куполните камери са уязвими към вандализъм....

Защо хората избират системите за видеонаблюдение - 222 думи
Има много различни варианти, с който можем да осигурим нашата сигурност, но последните няколко години хората масово инвестират в системите за видео наблюдение, поради голямата ефективност и лесната инсталация.[FONT=&quot] Пазарът е наводнен с търговци и доставчици на системи за видео наблюдение....[/FONT]

Куполните камери около нас - 441 думи
Куполни камери са най-широко разпространени. Те са наречени така , заради тяхната форма. Има много видове куполни камери за сигурност който можете да намерите на пазара. Според вашите нужди за наблюдение, можете да изберете подходящ тип куполна камера за видео наблюдение. Въпреки това, може да се наложи да се замислите......

Мегапикселова куполна камера за сигурност
- 343 думи
Системите за сигурност в правителствените, търговските и жилищните сгради е много важно, тъй като без тези модерни "Всичко виждащи очи" сигурност може да бъде нарушена и да доведе до големи главоболия и вайкания. Мегапикселовите охранителни камери гарантират на собствениците им пълна сигурност и са много полезни срещу престъпни дейности срещи вас и вашата собственост. Охранителни камери и цифровият видео рекордер (DVR) са най добрата система за сигурност!......

Който има интерес да пише ЛС.
Плащане: PayPal,Moneybookers, банков превод.
 
Последно редактирано:
От: Продавам няколко статии

Хайде де... промоция 6 статии за 10$ СПЕШНО Е!!!!!
 
От: Продавам няколко статии

Хайде де... промоция 6 статии за 10$ СПЕШНО Е!!!!!

много са скъпи според мен....
вместо $ сложи лв. и може да намериш някой ...

отгоре на това никой не знае как пишеш...?
 
От: Продавам няколко статии

Да прав си не помислих за това :)
Довечера ще пусна по няколко реда от всяка статия и ще пусна още 2-3 статии :)
 
От: Продавам няколко статии

Ъпдейт... добавил съм по няколко думи от всяка статия цената е 10$ за всичките 8 броя, мисля че цената е приемлива и се падат по няма и 2 лева на статия , но ми трябват спешно тези 10$ и за това :(
 
От: Продавам няколко статии

Който вземе тези статии, ще трябва сериозно да ги редактира. Прегледах първите 2 набързо и видях доста грешки, не знаеш къде да използваш със и във, видях и много нелогични изречения и повтаряне на едни и същи думи.
 
От: Продавам няколко статии

Може но все пак за това нямат и по 2 лева на статия... признавам си че не съм много опитен със статиите , но и за това пиша само за себе си , но просто този път го закъсах и реших да продам нещата който не съм използвал.. няма смисъл сами да стоят....
Но не видях къде има нелогично изречение :)
 
От: Продавам няколко статии

Статиите са поносимо добри само ме интересува колко са всичките, които можеш да продадеш.
 
Последно редактирано:

Горе