Продавам сайт - рецепти, готварство, хранене (на английски език)

colorfully

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам сайт за готварски рецепти, хранене, интересни статии по тематиката и др.
Домейн: http://best-recipes.net/
Сайта е пуснат 01.2013
Език: Английски
Уникални посетители на месец: между 1200-1300 и растат
Последните 30 дни наблюдавам особенно раздвижване след ъпдейтите на Гугъл. Заявките за търсене от данните в Google webmaster tools са се увеличили тройно! От 200 импресии дневно до 600.
Увеличиха се и органичните търсения от Гугъл.
Импресии месечно: между 2000-2400
Темата поддържа hRecipe формат и Schema.org
attachment.php

Съдържание: 100 поста/статии/рецепти/
Топ посещенията по националност са от: USA/Bulgaria/Canada/United Kingdom/Australia/Germany/India и др.
Топ посещенията по източник са от: Google/Direct/Facebook/Stumbleupon и др.
Фейсбук страница: 517фена и нарастват
Доходи: Не
Система: Wordpress
Цена: 450лв
Плащане: PayPal/Банков превод
За повече информация пишете на ЛС.
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт - рецепти, готварство, хранене (на английски език)

Предлагам ти подобен сайт, само че на ден ги прави толкова. 550$ х 30 дни = 16 500 $
Ще ти направя ОГРОМНА отстъпка за него - Вземи сега САМО за 15 000 и то в ЛЕВА :D
Допълнение: Подарък - същата тема.. Само трябва да си я нагодите.
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт - рецепти, готварство, хранене (на английски език)

За сайт на фрий система, без доходи, малко поста и слаба оптимизация...и 50$ са много.
Но сайта си е твой и можеш да му искаш колкото желаеш, друг е въпроса дали има кой да ти даде.
Успех с продажбата :).
 
От: Продавам сайт - рецепти, готварство, хранене (на английски език)

Цената на един сайт не се определя само от посещенията! Те са фактор, но дизайна, възможноста за развитие и много други неща също са важни. Темата поддържа hRecipe формат и Schema.org - primer.jpg
Сайта има възможност за добавяне на рецепти и от потребители. Сайта е млад и малко оптимизиран, но според мен има големи възможности.
 
От: Продавам сайт - рецепти, готварство, хранене (на английски език)

550 долара са доста кинти дори за симпатично сайтче като твоето. чист дизайн, да се надяваме добър код, но като цяло нещо подобно може да се спретне за значително по-малка сума. не казвам същото но всеки който иска сайтче за рецепти ще си зададе въпроса - що да дам 550 гущера като мога да кача един уордпрес да ръгна два плъгина и да имам нещо подобно. разбираш гл ми точка надявам се

колкото до посещенията - вярно не са всчико ама като влагаш пари търсиш възвръщаемост - докато възможностите за развитие и т.н. потенциал са нещо което може ид а стане може и д ане стане, посещеният аса си сурови пари, коит осамо трябва да опечеш и да си сервираш

успех с продажбата все пак, предполгама сам си се сетил, че е добре да търсиш пазар и извън бг формите
 
От: От: Продавам сайт - рецепти, готварство, хранене (на английски език)

550 долара са доста кинти дори за симпатично сайтче като твоето. чист дизайн, да се надяваме добър код, но като цяло нещо подобно може да се спретне за значително по-малка сума. не казвам същото но всеки който иска сайтче за рецепти ще си зададе въпроса - що да дам 550 гущера като мога да кача един уордпрес да ръгна два плъгина и да имам нещо подобно. разбираш гл ми точка надявам се

колкото до посещенията - вярно не са всчико ама като влагаш пари търсиш възвръщаемост - докато възможностите за развитие и т.н. потенциал са нещо което може ид а стане може и д ане стане, посещеният аса си сурови пари, коит осамо трябва да опечеш и да си сервираш

успех с продажбата все пак, предполгама сам си се сетил, че е добре да търсиш пазар и извън бг формите

Да, разбира се така е!
Търся пазар и извън БГ, но реших да видя какви ще са отзивите тук :) Доколкото за цената все пак има възможност за коментар.
 
От: Продавам сайт - рецепти, готварство, хранене (на английски език)

..........................
 
Последно редактирано:

Горе