Публикуване на статии- безплатно

anibani

New Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Тези от вас, които търсят къде да публикуват своите статии на тема: туризъм, новини, лайфстайл, здраве и красота и интимно, могат да ми пишат ЛС.

Нямам изисквания колко думи да има в статията, държа само да е грамотно написана и да е уникална. Статиите ще са с вашите имена под тях. Запазвам си правото да не публикувам статии, които сметна за неподходящи.

На лс ще ви изпратя сайта и ако имате някакви въпроси ще ви отговоря.
 
От: Публикуване на статии- безплатно

Само с имената ли под тях? Линкче?
 
От: Публикуване на статии- безплатно

И линкче може, стига да е от техния сайт :)
 
От: Публикуване на статии- безплатно

Ще рече, че ако имаш сайт, в който си писал статии свързани със здраве и красота, можеш да ги публикуваш при мен с линк към сайта си.
 
От: Публикуване на статии- безплатно

а ако е фирма и компания?
 
От: Публикуване на статии- безплатно

фирмите и компаниите едва ли ще публикуват при мен:)
 
От: Публикуване на статии- безплатно

Мога ли да публикувам статия на туристическа тематика, която да има накрая моето име и линк към туристическата секция на фирмен сайт за който работя?
 
От: Публикуване на статии- безплатно

Здравей. Имам статия на тема, свързана с реклама и корпоративна идентичност. Предлагам гест блогинг, но срещу един линк от статията, ако е възможен вариант. Статията е почти 600 думи. Подходяща ще според мен в раздел Лаифстайл. При проявен интерес моля пишете ми на ЛС заедно с линк към сайта. Благодаря!
 
От: Публикуване на статии- безплатно

anibani гледам, че става и за новини. Мога ли да публикувам статия 300 думи (новина) с рекламно позициониране на продукт и 1 линк към фирмения сайт на продукта в твоя блог - продуктът е климатик.
 
От: Публикуване на статии- безплатно

Имам туристически статии с уникално съдържание и около 400 думи. Искам обаче в тях да сложа и два линка за туристически портали. Ако е възможно прати ми блога и кажи къде да ти пратя статията, или статиите.
 

Горе