Първата ми е-книга - "Краудфъндинг:101"

От: Първата ми е-книга - "Краудфъндинг:101"

Братле защо не сложиш един paypal Donate button ,аз лично бих дал няколко доларчета заради потенциала :)
 
От: Първата ми е-книга - "Краудфъндинг:101"

Братле защо не сложиш един paypal Donate button ,аз лично бих дал няколко доларчета заради потенциала :)

По-добрия вариант е да сложи една кратка форма, която трябва да се попълни преди да се изтегли книгата. Например - email, име, интереси, работа. Като целта не е да оспами пощите на хората, а да се запознае малко с аудиторията си. Ще му е много по-лесно да пише ново съдържание, когато знае за кого го пише. Ако го беше направил, до тука щеше да има 80 лийда. След, което да ги раздели на отделни групи и да анализира от какво инфо се нуждае всяка. Като гледам предлага и услуги. Тези лийдове можеше да се превърнат в редовни посетители, а от там в нови клиенти. :)
 
От: Първата ми е-книга - "Краудфъндинг:101"

Изключително много интересни мнения, които със сигурност ще пробвам. Благодаря ви!
 
От: Първата ми е-книга - "Краудфъндинг:101"

Първо си оправи сайта тогваз пиши книги
Error: Please enter a valid CAPTCHA value. Click the BACK button on your browser, and try again.
И как пишеш за нещо за което само си чел?
Аз чета за много неща това прави ли ме специалист?

Пичага, не ме интересува какво четеш. Щом ти свободно може да четеш този форум, значи аз свободно мога да си пиша каквото си поискам, за каквото си поискам. Стига хейти хората, че ти виждам кирливите ризи и по другите теми.
 
От: Първата ми е-книга - "Краудфъндинг:101"

Братле защо не сложиш един paypal Donate button ,аз лично бих дал няколко доларчета заради потенциала :)

Сложих възможност за дарение с Paypal. Който може да подкрепи би било полезно. Благодаря ти за идеята! :)
 
От: Първата ми е-книга - "Краудфъндинг:101"

Нещо не получавам на мейла си книгата? Да не си спрял да я пращаш?
 
От: Първата ми е-книга - "Краудфъндинг:101"

Нещо не получавам на мейла си книгата? Да не си спрял да я пращаш?

Здравей, имаш лично и се надявам книгата да ти хареса.

Поздрави
 
От: Първата ми е-книга - "Краудфъндинг:101"

Получих я. Супер добра е като за въведение в краудфъндинга. Ще се радвам, ако издадете и втора, евентуално и с успешни български кампании. :)
 
От: Първата ми е-книга - "Краудфъндинг:101"

Получих я. Супер добра е като за въведение в краудфъндинга. Ще се радвам, ако издадете и втора, евентуално и с успешни български кампании. :)

Радвам се, че ти харесва. Обмисляме малко варианти.
 

Горе