Търся: Работа за wordpress мастер..

liki123

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Търся човек за довършване на сай на WP, мислех че ще се справя но не ми стигат възможностите. Трябва да се оправи галерията, да се махната и поставят едно две неща както и да ми се обяснят някой работи свързани със системат и последно да се провери дали всичко е наред със сайта. Сайта е http://vilakoznik.com/ Очаквам предпожения на лично. Благодаря
 
Как ше е ужас? Това Криейтив Kонтент са го правили.
 
Абе сайта е къде къде по-добре от повечето, които съм виждала за семейни вили и къщи и хотели.
Но определено има какво да се желае за дооправяне. Имате смесване на поне 4 различни шрифта. Отделно смесване на два езика, Този детския удебелен шрифт за заглавията изобщо не ми харесва а по принцип виждам, че вилата ви е "луксозна", има някакви зелени черти, които задраскват заглавията или части от текста. Липсват линкове, снимки и текстове както и някъде стои lorem ipsum текст. А и споменах ли за url-ите? Просто няколко насоки исках да изкажа, за човека, който евентуално би се заел.
 
Влизаш в сайта и четеш за ароматерапия и други тъпотии а къде по дяволите са снимките?
Влязал съм да видя снимки и цени
 
Как ше е ужас? Това Криейтив Kонтент са го правили.
И какво като са г оправили.. Кое му е хубавото на сайта... ?! Аз виждам в кода премиум WP тема и ...... до там... зарежда бавно и грозно на мобилни, на десктоп е грозно.. Грозна тема за 50 долара - http://49themes.com/demos/lakecious/home-three/

Единственото, кеото я прави в демото и красива в случая е главната снимка на демо темата със снега... А това дето виждам аз е ужасТ. Със фрий тема ще го направя по-красиво.
 
Последно редактирано:
Абе сайта е къде къде по-добре от повечето, които съм виждала за семейни вили и къщи и хотели.
Но определено има какво да се желае за дооправяне. Имате смесване на поне 4 различни шрифта. Отделно смесване на два езика, Този детския удебелен шрифт за заглавията изобщо не ми харесва а по принцип виждам, че вилата ви е "луксозна", има някакви зелени черти, които задраскват заглавията или части от текста. Липсват линкове, снимки и текстове както и някъде стои lorem ipsum текст. А и споменах ли за url-ите? Просто няколко насоки исках да изкажа, за човека, който евентуално би се заел.
Това става така, защото 90 процента от собствениците сами сядат с длетото да си делат сайта....... Явно са започнали от КК и са го зарязали по някаква причина, може би некоректност нямам идея, но не бих избрал изобщо тази тема за целта. Или собственика после сам е мъчил нещо да прави, само мога да догатвам.............. Някой го мързи да даде някой лев и да стане добре, макар че има много които за до 200 лв. спрятат добри сайтове на WP в пълен комплект, готови за позлване.....
Ето примери защо годе хубави сайтоеве:
selokosovo.com
nenkovi.bg
ravadina.com
 
Не разбирате от сарказъм, обаче.
 
За тая вила с три спални, що не си спретнеш нещо one-page с контактна форма, ми са тормозиш с тоя уордпрес.
 
Не разбирате от сарказъм, обаче.
Не. Само да вметна, че по въпросния сайт съм работил аз, когато стартирах с подобен тип проекти. Не е коректно да коментирам детайли, но заданието беше "имам купена тази тема, искам да се смени снимката на началната и да се сменят еди кои си текстове, ето ги текстовете". Човекът беше много коректен, но след като писах един път нямаше отговор какво правим нататък и си остана до средата, въпреки че имах желание да продължа. Не, не са правени performance оптимизации, нито SEO-то е правено, но пак повтарям - заданието не беше за изработка на сайт, а за инсталиране на тема и попълване на съдържание. Мога да покажа доста добре изглеждащи завършени проекти, ако това ще успокои някого.


Това е пореден път, в който колеги от форума коментират без да са подготвени. Питайте като не ви е ясно, както виждате не крия нищо :)
 
Това е пореден път, в който колеги от форума коментират без да са подготвени. Питайте като не ви е ясно, както виждате не крия нищо :)
От каква подготовка има нужда човек, за да коментира очевидното? Някакъв специален брифинг ли трябва да мине?

М/у другото, не знаех че ти си Криейтив Контент. На твое място не бих бързал да си слагам кредит линка във футъра преди да съм сигурен, че сайтът ще е реклама за способностите ми.
 
От каква подготовка има нужда човек, за да коментира очевидното? Някакъв специален брифинг ли трябва да мине?

М/у другото, не знаех че ти си Криейтив Контент. На твое място не бих бързал да си слагам кредит линка във футъра преди да съм сигурен, че сайтът ще е реклама за способностите ми.
Това е моя грешка, която отчетох. Вече не ползвам този бранд, тъй като акцентът не е върху продажба на съдържание, а върху изработка на сайтове и онлайн магазини.

Не, не трябва специален брифинг. Но като чета мненията ти във форума оставам с впечатление, че ти също работиш в тази ниша и би трябвало да си наясно, че понякога клиентите искат точно това. Нищо повече :)
 
Да ама аз ако сътворя нещо такова или го зарежа наполовина, няма да искам никой да знае че имам нещо общо.
Щях да си трая и да отричам до последно.
А ти сам се издаваш.

То не е чак толкова зле сайтчето всъщност.
 
"Криейтив Kонтент" предлагат ли изработка на сайт "Банка за кръв и сперма"? Основната функционалност, която е необходима е човек да може да си запази онлайн час, в който да отиде да дари кръв или сперма в София. Отделно ще е необходимо и локално SEO за търсене в София. Колко би струвал такъв проект, при положение, че оставя името на фирмата като линк във footer завинаги??!?
 
Добре де, и човека сега в крайна сметка пак пуска обява за работа за довършителни дейности. Защо пак не ви потърси Вас @cross ?
 
Добре де, и човека сега в крайна сметка пак пуска обява за работа за довършителни дейности. Защо пак не ви потърси Вас @cross ?
Не знам, задайте въпроса към клиента :)
Държа да отбележа, че не целя нищо с коментара си, просто исках да е ясно.
 
Каква дискусия се разрази относно този сайт, това ме радва много ето например вчера имам две резерваций за лятото. Тя къщата е много по добре от сайта мвежду другото :) Иначе да човека който прави сайта беше коректен, това което исках го направи, даже предложи да свърши и другите неща но смятах че натам ще бъде лесно но съм се надценил, не става въпрос за пестене на пари просто исках да участвам по някакъв начин в сайта. Доста хора писаха, както тук така и на лични виждам че съм на правилното място.
 
Не. Само да вметна, че по въпросния сайт съм работил аз, когато стартирах с подобен тип проекти. Не е коректно да коментирам детайли, но заданието беше "имам купена тази тема, искам да се смени снимката на началната и да се сменят еди кои си текстове, ето ги текстовете". Човекът беше много коректен, но след като писах един път нямаше отговор какво правим нататък и си остана до средата, въпреки че имах желание да продължа. Не, не са правени performance оптимизации, нито SEO-то е правено, но пак повтарям - заданието не беше за изработка на сайт, а за инсталиране на тема и попълване на съдържание. Мога да покажа доста добре изглеждащи завършени проекти, ако това ще успокои някого.
Това е пореден път, в който колеги от форума коментират без да са подготвени. Питайте като не ви е ясно, както виждате не крия нищо :)
Аз не съм казал нищо конкретно освен че сайта не е хубав. Само догатвам и както виждаш съм включил и двете страни. Не съм обвинил никой твърдо, но е факт че не изглежда добре сайта. Вече е ясно защо. Благодаря за изяснението ;)
 

Горе