Рекламна мрежа

yavkata

Active Member
Здравейте, днес получих това съобщение на едан от страницити ми в facebook.

Хей!
Казвам се Патриша и нашата компания OverAds се интересува от поставяне на реклами на вашия уебсайт. Бихме искали да ви предложим оферта за предплатена промоция. Покажете ми статистика за последния месец и нека поговорим за нашето предложение за партньорство!(Уникални посетители; държави; Преглед на мобилни устройства / настолни компютри)
Какво казваш?
1f642.png
За разбирането

Сайта е https://overads.com/
Някой получавал ли е от тях съобщение и да ли ги е ползвал или е Скам
 
Изглежда са некви отцепници от cleveradvertising / com

Ползват идентични сайтове. Испаноговорящи, Португалия. И на двата сайта няма много инфо за фирмите, на тия клевер има горе-доле в Privacy раздела, а при оверадс-а липсва тотал.
 
Зависи, свържи се с тях най добре или направо ги сложи.. яд ме е че късно ги открих
 
Зависи, свържи се с тях най добре или направо ги сложи.. яд ме е че късно ги открих
Е ти нали си се вързал , би трябвало да знаеш как плащат. Аз пуснах 2 сайта за одобрение, но не намирам конкретна информация за начина им на плащане.... как,на какво, колко.....
 
На мен ми харесват adnow, добри рейтове имат, плащат си всяка седмица без въпроси. Adzone.pro по същия начин, а и имат перфектни български съпорти.
 
Adskeeper на 100к трафик 80 долара с доста реклами
Незнам , днес ги пуснах към обяд, приходите от тях са 1/10 от тези на adzone , даже към края на публикациите съм сложил най-смотаните изиадс и от тях даже има по-голям проход. От adzoneto според мен на тоя трафик ще правиш още 50% на това , което казваш.
Сега са ми пуснали оферта да ми дават 10 % повече от това което взимам от adzone , утре ще им изпратя статистика да видим как точно ще ги докарат повече ако заменя само една позиция и да сложа тия adskeeper
 
Adskeeper надуват цените в началото, а след това те карат да махаш уиджети, защото ти бил нисък ecpm-а. Не ги препоръчвам.
 
Тези mgid нещо не ми допадха супер зле са им рекламите Иван изкарва по 2 000 евро на ден
като кликове гледам, че са по 0.01цент до 0.02цента на клик.

adnow Също тествах те пък са направо много зле само като видях 16 клика, а парите 0.01цент бързо бързо ги махнах.

Adzone за момента са най-добре там си е твърдо 0.05 цента , но пък лъжат в кликовете.
 
На мен ми харесват adnow, добри рейтове имат, плащат си всяка седмица без въпроси. Adzone.pro по същия начин, а и имат перфектни български съпорти.
Аз преди бях пискал срещу тях във форума, но се пооправиха нещата. Като цяло съм доволен и аз.
 
За всяка рекламна мрежа е много важно какъв тип са ви потребителите. Именно затова аз гледам да комбинирам няколко рекламни мрежи, за да има разнообразие. Adnow в началото бяха много добре, после взеха яко да лъжат, после пак се пооправиха, но доста импресии ми се губят :)

Adzone също много лъжат в кликовете. Като цяло май от mgid и adskeeper съм най-доволен. Лошото е, че няма вече бг мрежи...
 
За всяка рекламна мрежа е много важно какъв тип са ви потребителите. Именно затова аз гледам да комбинирам няколко рекламни мрежи, за да има разнообразие. Adnow в началото бяха много добре, после взеха яко да лъжат, после пак се пооправиха, но доста импресии ми се губят :)

Adzone също много лъжат в кликовете. Като цяло май от mgid и adskeeper съм най-доволен. Лошото е, че няма вече бг мрежи...
Ползваш ли ротатор на рекламите и какъв за wordpress.

И също какъв plugin за wordpress ползваш за рекламите, че нещо немога да си намеря готин сега ползвам WP Quads
 

Горе