Продава се: Рекламно-информационен сайт StZagora.BG

Рейтинг - 0%
0   1   0
Привет!
Продавам сайт за Област Стара Загора.

Съдържа над 11 000 публикувани статии. Категориите в него са Новини, Бизнес каталог, Туристическа карта с пълно описание на обектите, Събития, Блог.

Домейна е регистриран 2014г.

Статиите са от Прессъобщения и Бюлетини (всички публикации се пращат на мейл), има около 10-15% авторски статии. Има и статии немалък брой, които са платени - немога да гарантирам дали ги има другаде в пространството.

Сайта е Wordpress, тема: Newspapper, оригинална, закупена от Themeforest.

Монетизация:

Вмомента има Adsense реклами и такива от Adnow - месечните приходи от тях са между 250-300лв. Както споменах по-горе има и немалък брой платени статии, всички от тези клиенти са се свързвали с мен, не съм ги търсил. Има платен бизнес каталог, с който не съм се занимавал, фирмите които са въведени са се свързвали с мен. Идеята бе да достигна трафик, за да има за какво да предложа на самите клиенти, мисля че го постигнах.

Трафик:
Ще Ви кажа сухи цифри за последния месец, който се интересува бих му дал пълна информация!
Сесии: 213 955 (като през делнични дни е над 10 000, почивните около 5 000)
Време в сайта: 3:52 минути
Време на сесията: 0:42 минути


Трафика на 80% е от Facebook i Twitter
Facebook Page: 38 049 (гарантирам на 99%, че потребители са реални, мога да дам статистика)
Facebook Group: 20 646
Facebook Account: 4 акаунта с около 13 000 приятеля общо, от които споделям в групи
Twitter: 5 465
Youtube: 98
Instagram: 250

Седмично достигат публикациите до над 150 000-160 000

Цена:

Понеже никога до сега не съм продавал подобен вид стока, моля да ме извините за конкретна цена.
Очаквам Вашите предложения и смятам, че който прояви интерес към проекта ще стигнем бързо до споразумение!

Ако нещо съм пропуснал, моля да ме извините! - ЛС.
 

Горе