[САМО 1$] Хостинг за 1 година + Безплатен домейн

От: [САМО 1$] Хостинг за 1 година + Безплатен домейн

мога ли да хоствам повече от 1 домейн на този хостинг ?

Количеството е неограничено. Така че да, можеш. Ама няма крон :(
 
От: [САМО 1$] Хостинг за 1 година + Безплатен домейн

Благодаря ти :) а можеш ли да ми обясниш с едно изречение какво точно е крон защото в гугъл е обяснено малко объркващо..
До колкото разбрах крон прави така че няколко задачи да се вършат едновременно..
 
От: [САМО 1$] Хостинг за 1 година + Безплатен домейн

С крон задачите може да си наместиш примерно един WP блог всеки ден през час да взема статии от cnn, bbc и т.н.
Понеже ПХП-то се изпълнява само при заявка, т.е. когато потребител отвори сайта, без крон няма как да да наместиш разни такива автоматизирани процеси. CRON-а е част от линукса, нещо като Task Sheduler-а в бозата.
 
От: [САМО 1$] Хостинг за 1 година + Безплатен домейн

Aхх как пропуснах офертата оказа се че съм нямал пари в дебитната карта и днеска като вкарах и като опитах да пазаря домейн с хостинг вкарах 2та промо кода отчета ги точно като си написах билинг информацията и цъкна плати и ми излиза съобщение че купона за домейна вече не бачка.. пробвах пак и ми дава съобщение че мога само по веднъж да поръчвам :() много зле :Д
 
От: [САМО 1$] Хостинг за 1 година + Безплатен домейн

активираха ми акаунта след 2 дни време..но пак е нещо:)
 
От: [САМО 1$] Хостинг за 1 година + Безплатен домейн

Удължават промоцията до 27 Октомври. Само още 10 000 потребителя ще имат привилегията да направят 1 годишни регистрации за 1 долар. Побързайте!
Промо кодовете са :


To take advantage of the 12-month free Unlimited Hosting service and the
US$1 New Domain promotions, you will need to use the following coupon codes:

.COM/.NET/.ORG/.BIZ/.INFO/.MOBI/.US Coupon Code:
Код:
20101010G2

.UK Coupon Code:
Код:
20101010U2

.CA Coupon Code:
Код:
 20101010C2
12-Months Free Unlimited Hosting Coupon Code:
Код:
201010UHF1

*limit one coupon code per customer
 
От: [САМО 1$] Хостинг за 1 година + Безплатен домейн

Днес се уверих, че повече няма да ползвам подобни промоции. На този хост имах само един сайт на Wordpress. Бях го автоматизирал, дърпаше си с един плъгин въпроси и отговори от Yahoo Answers. Не е правил повече от 600 уникални дневно. Онзи ден му сложиш и плъгини за кеширане и подобряване на скороста и сайтчето направо си литна.

Днес реших да видя как са посещенията и виждам това: " This Account Has Been Suspended. Please contact us as soon as possible."
Пратих тикет на съпорта и ми върнаха този отговор:
Hello ******,

It has come to our attention that your script was causing problems. The script used up all the server resources and it could not release itself for days. This caused the server to be out of service and affected other customers on the same web server.

You are responsible for ensuring that your use of the Service does not consume excessive system or network resources that disrupts the normal use of the Service through, but not limited to, spawning multiple processes, consuming excessive amounts of memory, CPU or bandwidth usage.

This account has been permanently suspended for violating our "Service Terms & Conditions":
http://www.doteasy.com/Terms/index.cfm?T=TAC#14
Като им разгледах точката по-горе, единствено за това си мисля,че може да са ме баннали:
Content that infringes or violates any copyright, patent, trademark,
service mark, trade name, trade secret, or other intellectual property
right of any third party.
Така и така бях решил да не го подновявам домейна и хоста, ама като съм товарил сървъра да бяха пратили писмо. Доста непрофесионално ми изглежда. А и сайтът съм го пуснал на автопилот от много време и си има "powered by Yahoo Answers". Вие как мислите?
 

Горе