Продава се: Сайт за видео споделяне

arcsales

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Продава се сайта Gustobrat.com
Има добавени над 250 000 видеа от различни видео източници. (Youtube, Dalimotion, Vimeo)
Сайта използва лицензиран софтуер phpsugar.
Може да се ембедват видеа от множество източници.
Може да се ембедват цели youtube канали, както и цели youtube профили.
Могат да се създават автоматични задачи. Примерно задавате ключова дума и всеки ден системата проверява определен канал или източник за нови видеа и ако открие отговарящи на критериите ги добавя автоматично.
Потребителите могат да качват видеа на сайта/сървъра. Може да се изключи.
Потребителите могат да предлагат видеа за качване от множество източници с линк към видеото.
Пълните детайли за възможностите на системата можете да видите на официалния сайт на скрипта.

Сайта се посещава средно от 350-500 уникални човека на ден.

На новия собственик ще предам и фейсбук страницата и групата. Не са големи, защото никога не съм опитвал да ги разработвам и поддържам. Даже не съм фен на фейсбук маркетинга.

Към момента има около 1GB thumbnails. Тоест преценете възможностите на хостинга си.
Сайта е качен на сървър на coolicehost и към момента върви много добре там.
Цена: 1000лв.


Защо го продавам?
Започвам развитие в съвсем друга сфера на дейност и въпреки, че уебсайта вече е на 100% автопилот след като съм подбрал ключови думи и съм настройл системата, просто заема пространство в портфолиото ми и ми пречи да се фокусирам върху другите си занимания.

Ако имате други въпроси, пишете на лично или направо звъннете.

0895118286
 

Прикачени файлове

  • 1.jpg
    1.jpg
    184.8 KB · Преглеждания: 53
  • 2.jpg
    2.jpg
    157.5 KB · Преглеждания: 52
Последно редактирано:
Густобрат никога не е крадял съдържание от zazz.ga
Когато купих зазз той беше в състояние на разпад и просто го препратих към густо.
Сега като спомена зазз... реших да проверя какво се случва там и О ужас, препратката не работи. Явно нещо се е случило. Скоро пак ще препраща към густо ако все още има някакъв сок в този домейн.
 

Горе