Продава се: Сайт за филми/новини с приличен трафик

ninjaprog

Member
Рейтинг - 92.3%
12   1   0
Продавам сайт за филми/сериали (статии на тази тематика). За последния месец има 12 900 потребителя и 14 500 сесии.

Сайта е tvnovini.com

Прави по 482 333 импресии на месец в Google, но CTR-а му е нисък (само 2%). Оптимизиран е доста добре, единствено нямам време да се занимавам с него и сайта е западнал.

Има 373 уникални статии. Докато го развивах и беше актуален стигаше 3000 посещения/ден, и хем тогава още беше сравнително нов сайт (на под 1 година).

Мога да пратя аналитикс скрийншоти и самия сайт на ЛС.

Цена: 500лв (само статиите струват доста повече)

Поздрави
 
Последно редактирано:
Здравейте, писах.
Смъкнах цената на 500лв. защото фокуса ми е върху други проекти в момента. Под тази цена няма да го дам, защото може пък да реша да си го доразвия проектчето в даден момент.

:)
 
Приходите в момента са му смешни, изкарва по 5-6 евро на месец. Но предвид, че в сайта не е писано повече от година, а е тип сайт който има нужда от свежо съдържание, пак е доста ок.

Пак казвам, не ми е топ цел да го продам, просто не ми се иска да замира проекта. Нямам кой да пише в него, склонен съм ако има някой който да го пълни със съдържание да си делим приходите под някаква форма. Сайта си се класира добре, липсва му актуален content.
 

Горе