Продава се: Сайт на женска тематика с огромен потенциал за продажби

Izvunzemen

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Сайтът е български, съдържа 350 публикувани статии с различна дължина, има както и бързи съвети с по 100 думи, така и богати и добре оформени статии с по 1000 думи.

Старал съм се да пиша статии на интересни теми - мода, прически, грим, фитнес, рецепти за маски за коса, резепти за маски за лице, всички старателно подредени в категории.

Към статиите за дрехи се проявява голям интерес, чрез фейсбук буустване на пост съм постигал 500 клика за 1 долар на статия за абитуриентски рокли.

Сайтът функционира от началото на тази година, оттогава съм получил 6 фейсбук съобщения от жени, искащи да закупят определена дреха в сайта, пращат ми снимка от някоя статия и питат колко пари струва роклята (или нещо друго). Сайтът действа като онлайн списание и никога не е предлагал стоки, но въпреки това има интерес към примерните дрехи в статиите.

Статиите са авторски и превеждани (превежданите статии са от мой английски сайт, на когото статиите са му авторски, писани специално за сайта, поръчвани от Fiverr).

От създаването си (януари 2017) до днес има 14 000 сесии - 9 хиляди от фейсбук, 2 800 органични търсения, 1 700 директни посещения.

Сайта е wordpress, тема: Sahifa, оригинална, закупена от themeforest.

Приходи: 9 евро от адсенс.

Домейнът е регистриран до 11/01/2019.

Цена: 500 лева.

+Фейсбук страница на сайта с 850 фена, набрани чрез фейсбук реклама на страницата.

Причина за продажбата - идеята ми беше да се развие до онлайн магазин, но вече работя и нямам време да се занимавам със сайта сериозно.

Изпращам линк на ЛС, моля с мен да се свърват само хора, проявяващи интерес към офертата.

Сайтът е страхотен и е правен с много старание, бих се радвал да го вземе човек, който да развие потенциала му.
 
Привет,

Може ли линк на ЛС? Приятелката ми има желание да се занимава с нещо подобно, така че бих проявил интерес. Ще се радвам да споделиш и каква точно е била идеята за развитието му? Онлайн магазин за дрехи, козметика или ....Връзка с евентуални доставчици/производители осъществявана ли е? Благодаря предварително.
Поздрави и успех.
 
Отговорил съм и на двамата, благодаря за интереса. :)
 
Аз също се интересувам от сайта :)
 
Имате съобщение. :)
 
Изпратих и на Вас.
 
Писах Ви. :)
 
Никой не е отправил конкретно предложение, съответно - сайтът още се продава.
 
Пратих ти. :)
 
Здравейте, писах Ви.
 
Писах ви. :)
 
Сайтът още е в продажба!
 

Горе