Продава се: Система за Забавни статии и видеа (Авторска)

Convenix

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Здравейте!

Аз съм студент и уча програмиране и в момента имам нужда от пари. Затова реших да продавам една от моите системи.

- Информация за системата:
  • Основната идея е да бъде като сайтовете - ponichka.com, brightside.me - този тип сайтове са много посещавани и генерират огромни приходи. На brightside.me, може да видите, че има статии, които имат стотици хиляди посещения.

- Характеристики на системата:
  • Изцяло custom система написана на Laravel.
  • Удобен и лесен за употреба админ панел, чрез който бързо ще създавате съдържание за сайта си.
  • Възможност за добавяне на 2 типа статии - снимки, видео.
  • Модул за следене на трафика. Чрез него ще разбирате от коя страница колко посещения получавате и ще може да бъдете максимално ефективни при рекламирането, защото ще знаете къде повече да рекламирате.
  • Снимки от Админ панела: https://photos.app.goo.gl/A2wuYDZvCrKxrwdg6

- Стратегията е:
  • Взимате интересни статии от brightside.me и ги превеждате. Намирате интересни видеа, статии, снимки и качвате в сайта. Като цяло трябва да добавяте интересно и забавно съдържание, което ще се харесва на хората.
  • Рекламирате статиите във Facebook страници и получавате множество посещения.
  • Печелите от реклами, които са сложени във вашия сайт.

- Цена:
  • 29 $

- Бонуси:
  • Помощ с покупката на хостинг и домейн.
  • Безплатно инсталиране на системата на вашия хостинг.
  • Безплатен support за 1 седмица.

- За повече инфо: пишете на ЛС


p4LbZcJ.png
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Sky
Вие се опитвате да отворите сайтът relax4e.com (предполагам сте видяли домейна от снимките на админ панела), но сайтът вече не работи, затова продавам само системата - нея може да си я инсталирате на ваш хостинг и домейн (аз безплатно ще ви помогна с инсталацията).
 

Горе