Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

някой да не мисли, че тва е шах с пешката

нее тва е шах с пионка от не се сърди човече - то изобщо не трябваше да е в играта?
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

Народът го е казал - от трън, та на глог, та на по-висок!
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

един от коментарите под статията в дневника

Лошото мина.Страшното дойде.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

По добре ужасен край, отколкото ужас без край.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Така се прави политика, вие кво си мислите, с твърд и прост електорат правиш каквото ти е кеф !!!
 
Ужас. Сега Бойко и Цецо ще ни се видят като чавдарчета.
Честито Ви, социалисти.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

... И нека лова на вещици да започне сега!
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Като се сетя колко портрети на вожда Бойко Борисов висяха/висят в ДАНС и ГДБОП донякъде ми е кеф, че БСП пусна еничарите на свобода. Нищо чудно, че нашето милиционерче е паникьосано.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

начи ако тва не е шега ни чакат времена, в които като почна да пиша нещо против Пеевски трябва до мен да цъфнат нинджите от данс и да ми заблъскат главата в клавиатурататнтнаттанвмо нявмтнвтнувтонвттнв тноаятанътлйбмв
тнйтмвнэътнвтвнэээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээээаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааауууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Куул бате, къде си да ме успокойш, че спасихме демокрацията?!??!?!?!??!??!?!??!?!?!???!?!

Мен почва вече страх ме хваща - свобода на словото, кви пет лева?!?!?!

След като дадохме силовите части ГДБОП + ДАНС, на ДПС за кви програми говорим кви пет лева? Имате ли си представа какво ни чака за напред?!??!?!??!?!?


Така ли се бори криза, заетост, структрни проблеми?!??!?!?!?

Тройната ламя си гласува вече и сигрност - ей такъв образ на такова място само в БГ ще стане............

Абе атакта, кво става - пак ги няма??!?!??!??!?! Онзи ден нали ревяха как ББ не гласувал, а те ..............??!?!?

Къде са нац. интерси, къде е атака, ква партия са??!?!??!??!
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

През 2007 г. срещу Пеевски се води дело за изнудване и той е уволнен от поста зам.-министър заради "липса на морал". Уволнен е при скандал заедно с друг зам.- министър - Корнелия Нинова, който разтриса висшите етажи на властта. Обвиняват го, че използва служебното си положение, за да притиска шефа на "Булгартабак" Христо Лачев да сключва договори с близки до него фирми.

Тогава с постовете си се разделят и министърът на икономиката Румен Овчаров, и шефът на следствието Ангел Александров. Пеевски заявява пред журналисти: "Някои хора съвсем скоро ще трябва да ми се извиняват!"
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Аз просто нямам думи. Няма какво да коментираме това е гавра с българският избирател. Явно идва време за отплата за свършеното преди изборите...

Интересно ми е мнението на един отлявлен защитник на левицата в този форум какво мисли по-въпроса. Въпросният господин е на 32 години и ще оглавява ДАНС....Нямам думи....
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Ми то единственото, което гласуваха и свършиха, беше расовата чистка в МВР. Останалото е....
Ми то ще облекчим... ама не знаем как.. ми то ще направим... ама не знаем кво... и т.н. Това са изявленията на Ореха.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Орешарски умишлено търсил външен специалист за шеф на ДАНС

Ебати правителстово щом това са ви специалистите !!!
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Ще цитирам едни колега от инвестора:http://www.investor.bg/ikonomika-i-...akle-kato-noviiat-predsedatel-na-dans,152680/

Един приятел току що ми сподели следното - "Не се кахъри приятелю, народа си иска комунизма обратно". Това изречение казва всичко.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

ДАНСинг старс започва по рано този сезон. :)

С новият му партньор ГДБОП - звездна силова комбинация ще се бори за вашият неманипулируем глас!
 

Горе