Скрипт за добавяне на фейсбук фенове - 1 страница

poriazov

New Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Здравейте, и аз пускам универсален скрипт за добавяне на фенове към вашите фейсбук страници.
Цената е 100лв.

Ще се опитам да ви обясня за какво става въпрос

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Какво точно представлява ?
Скрипта, който предлагам има админ панел, от където можете да генерирате линк, за да добавяте харесванията.
Скрипта работи само с 1 страница.

Защо е напревен само с 1 страница ?
Ами отговора е много прост. Да предположим че имате скрипт от който могат да се харесват 2 страници. Но много малък процент от хората харесват и двете страници. Тоест ако е само 1 фейсбук страница, вие извършвате по-бързо поръчката.

Как работи ?
В админ панела попълвате следните данни за скрипта
Заглавие- как искате да излиза във фейсбук самия пост / Колкото по-интересно е заглавието, толкова повече харесвания /
Фейсбук страница - линк към фейсбук страницата, в която искате да добавите феновете
Изображение - изображение, което искате да се показва във фейсбук, когато пуснете новината
Линк за пренасочване - къде искате да се пренасочи потребителя, след като хареса страницата
След като попълните тези данни ще се генерира уникален линк, който трябва да поставите във фейсбук страницата.


Колко линка мога да генерирам и колко време ще са валидни?
Можете да генерирате неопределен брой линкове.
След като генерирате линк, той ще е валиден и ще можете да го използвате докато не го изтриете от админ панела.
Можете също да редактирате съществуващ линк от админ панела, в случай че ще объркали нещо (страницата, заглавието и т.н.)

Можете също да следите импресиите от админ панела.

Искам да закупя скрипта но не мога да го да го инсталирам
Ще инсталираме системата, на всеки който не може да се справи сам!


-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Ако искате демо на [email protected]

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Контакти:
[email protected]
 

Прикачени файлове

  • 5832107q.jpg
    5832107q.jpg
    24 KB · Преглеждания: 164
Последно редактирано:
От: Скрипт за добавяне на фейсбук фенове - 1 страница

Изглежда много добре,тествах но не работи нещо и снимка не успях да кача че да се вижда в страницата.
 
От: Скрипт за добавяне на фейсбук фенове - 1 страница

Изглежда много добре,тествах но не работи нещо и снимка не успях да кача че да се вижда в страницата.

До 13:30 съм на работа, пиши ми ЛС със скайпа си да ти обясня по-подробно :)
 
От: Скрипт за добавяне на фейсбук фенове - 1 страница

За да видите как работи скрипта пишете на ЛС
 
Последно редактирано:
От: Скрипт за добавяне на фейсбук фенове - 1 страница

Защо е напревен само с 1 страница ?
Ами отговора е много прост. Да предположим че имате скрипт от който могат да се харесват 2 страници. Но много малък процент от хората харесват и двете страници. Тоест ако е само 1 фейсбук страница, вие извършвате по-бързо поръчката.

Не е коректно да си правиш реклама на чужд гръб. Моите наблюдения върху скрипт за 4 лайка за 5-6 часа работа беше следния:

Страница №1: ~2000;
Страница №2: ~1900;
Страница №3: ~1750;
Страница №4: ~1550;

Ако тези ~5k фена допълнително ти се струват излишни(макар и същите), не мисля че други хора ще ги откажат.

Поздрави и успех,
Мануел
 
От: От: Скрипт за добавяне на фейсбук фенове - 1 страница

Не е коректно да си правиш реклама на чужд гръб. Моите наблюдения върху скрипт за 4 лайка за 5-6 часа работа беше следния:

Страница №1: ~2000;
Страница №2: ~1900;
Страница №3: ~1750;
Страница №4: ~1550;

Ако тези ~5k фена допълнително ти се струват излишни(макар и същите), не мисля че други хора ще ги откажат.

Поздрави и успех,
Мануел
Аз показах какви са моите наблюдения.
А относно поста ти по-скоро е защото не ти е приятно че и аз съм пуснал такъв скрипт за продажба.
 
От: Скрипт за добавяне на фейсбук фенове - 1 страница

Не колега, няма нищо неприятно в това :)

Относно скрипта, нашата по-семпла версия на твоя скрипт, вършеща абсолютно същата работа(т.е. 1 лайк) е безплатна.

Успех все пак,
Мануел
 
От: Скрипт за добавяне на фейсбук фенове - 1 страница

Не разбирам, закво се карате? Пара да барате е.и ги :D [video=youtube;_IH4mf_rlWc]http://www.youtube.com/watch?v=_IH4mf_rlWc[/video]
 
От: Скрипт за добавяне на фейсбук фенове - 1 страница

може ли скайп на лично? за въпроси?
 
От: Скрипт за добавяне на фейсбук фенове - 1 страница

може ли да се избира възраст , пол и т.н с този скрипт ?
Можеш, но не точно от скрипта.
Генерираш си линк от скрипта и когато го публикуваш във фейсбук, таргетираш феновете.
Можеш да ги таргетираш по възраст, пол, град и т.н
 
От: Скрипт за добавяне на фейсбук фенове - 1 страница

За работещо демо на ЛС
 
Последно редактирано:
От: Скрипт за добавяне на фейсбук фенове - 1 страница

Колегата "poriazov" e много точен, всичко е както казва.
 

Горе