Служебна бележка от Бет 365 / афилейт

djokando83

Active Member
Здравейте , тъй като игралната ми сметка в бет 365 е блокирана ми превеждат комисионните от афилейт програмата в банковата сметка ... Тъй като реших да съм примерен гражданин реших да ги декларирам в данъчната си декларация ... Посочих сумата в нея от статистиката ми в афилейт сметката ми ... НАП обаче ми искат служебна бележка със сумата да представя с декларацията ... Предположих че ако разпечатам статистиката ще стане , но счетоводителката ми ми каза че трябвало да се виждат някъде имената ми при сумата ... колкото и да рових в афилейта си не намирам да ми пише името :) Как да им дам такава бележка ? Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем ?

Нещо не намирам и телефон на бг отдела им с който да се консултирам ... от сайта ме препратиха да им пиша на имейла ... но нзн как да им обясня с “тоя мой английски” какво точно искам от тях , а и мисля доста по бавно ще стане ...

п.п. Физическо Лице съм ...
 
Това е твоя линк.
Малко гугъл транслейтър, малко дооправяне на граматиката и пишеш мейл, в който молиш за бележка с името и изплатените средства по месеци.
Успех!

П.С. Афилейт секцията не говори Български и не знае какво e НАП (national revenue agency)
 
2към3кофицент 1,84
 
Нали сега като направиш изисквай плащане и се налага да разпечатваш нещо и да го подписваш.. там не ти ли пише името отгоре?

+ това защо се занимаваш с тези работи, помоли бет365 да ти превежда парите в Skrill и не плащай данъци.
 
Нали сега като направиш изисквай плащане и се налага да разпечатваш нещо и да го подписваш.. там не ти ли пише името отгоре?

+ това защо се занимаваш с тези работи, помоли бет365 да ти превежда парите в Skrill и не плащай данъци.
Това с неплащането на данъците става само за по-дребни суми. За суми над 5-6к едва ли ще се получава.
 
Аз се разписвам на тия бележки , но не запазих всички ... а няма как да ги разпечатам наново ... В момента единственият начин който бета ми предлага е през банкова сметка ...
Влез в изпратените писма на пощата, там са запазени писмата които си пращал към бет365 и си ги разпечатай от там.
 

Горе